Я роблю те, що мені каже українська армія, — Притула про фонд, супутник та “могилізацію” росіян (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

04 Nov, 2022 20:57

Поділитись публікацією
Я роблю те, що мені каже українська армія, — Притула про фонд, супутник та “могилізацію” росіян (ВІДЕО)

Сергій Притула анонсував новий збір на 50 бронетранспортерів Spartan. Також ви дізнаєтеся всі деталі стосовно роботи народного супутника, а ще чи правда, що особисто по Притулі працюють ботоферми, чи змінилося його ставлення до президента Зеленського та чи є у Сергія Притули політичні амбіції.

Читайте також: Просто куражились, писали сценарії на кухні у хрущовці, - багатомільйонник "Чоткий Паца" розповів про ютуб-життя (ВІДЕО)

Про це та інше Притула розповів у свіжому випуску ютуб-проєкту “Розмова” ведучому Сергію Лиховиді, інформує “Галка”.

– Навіщо нам той супутник?

– Наші збройні сили, наша розвідка не отримувала раніше такої кількості супутників знімків та не мала доступу до управління супутником з такою швидкістю, як зараз. Швидкість вирішує все. Партнери могли вирішувати, чи давати нам знімки з певної ділянки чи ні, коли їх давати. Ми от бачили, що два дні тому на цій ділянці стояло скупчення техніки, але ми не знаємо, чи воно стоїть там зараз. Тут вже треба робити дорозвідку. 

Коли тепер наш супутник, ти кажеш от сфоткай тут і до моменту коли фотографія потрапляє у бригадну розвідку – минає дві години. Ймовірність, що вся ця галіматня, яка тут стоїть, через дві години набагато більша, ніж дві доби тому. Цей супутник радарний, з нього не такі гарні фото, як з оптично, але якщо буде дим, дощ чи туман, ніч, то з оптичного ти нічого не побачиш. Вас не дивувало, що всі ці фото, де все так гарно видно, то вони зроблені вдень. А нашому це все пофіг, бо він радарний, він послав сигнал, йому відбилося і він дивиться, що тут концентрація. Люди-аналітики потім сіли це розшифрували та сказали, що тут танк, а тут ПВО.

Я не серджуся на людей, які ставлять під сумнів користь того чи іншого придбання. Неважливо, чи мною, чи іншими волонтерами, чи державою. Людей дуже часто обманювали, ті хто називав себе елітою.

Я роблю те, що мені каже українська армія. Мені сказали військові, що їм треба ось це, то ми зібралися з фондом і зробили.

– Кому треба дякувати за успіхи на фронті?

– Жоден з міністрів оборони чи головнокомандувачів збройних сил тої чи іншої держави зараз у світі не має подібного досвіду, як має Резніков та Залужний. Війна такої інтенсивності, такого масштабу була… я навіть не знаю коли у XX столітті. Це тотальна війна зі застосуванням всіх можливих та не можливих озброєнь. Її важко буде порівняти навіть з умовним Сталінградом. 

Ми маємо подякувати долі, що в якийсь момент волання громадського сектору до президента, що приберіть міністра Тарана, що ці волання увінчалися успіхом і він зник з горизонту. Прийшла людина (ред. Резніков) з достатньо добрим критичним мисленням, аналітикою, а на посаду головком прийшов Залужний і цей тандем дає результати, які ми зараз бачимо. Точно ними ніхто не командує, за їхніми проханнями їм виділяють допомогу.

Найстрашніше, що може бути – це шапкозакидальницьке ставлення до російської армії. Так, для морального підняття українського народу нам треба зображати їх чмонями. Але не треба забувати, що їх “овер дохрена”, цих кацапів. Коли у нас були смішки про могилізацію… 300 000 чоловік, яких мали призвати, але ми не знаємо призвали їх 300 000, 500 000 чи 1 000 000.

Це просто дуже багато мʼяса на ногах, у яких є гвинтівки, автомати, які пересуваються на бронетехніці, їде та стріляє, а його треба чимось знищувати. Умовно кажучи, якщо нам треба було вбивати одним українцем трьох росіян, то тепер нам треба вбивати одним українцем пʼятьох. 

Я єдине, що прошу, не ставте завищених очікувань перед українською армією. Умовно люди, які пишуть: “чому так повільно на Півдні”. Ти взагалі розумієш, якою ціною здобувається той квадратний метр землі коли ми атакуємо, а не ми обороняємося.

Більше у відео: