“Я вже призначив комісію”: Марцінків перевірить свого старосту з Камінне, якого звинувачують у пиятиці

Автор: Жанна Головенко

14 Бер, 2024 18:57

Поділитись публікацією
“Я вже призначив комісію”: Марцінків перевірить свого старосту з Камінне, якого звинувачують у пиятиці

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків пообіцяв перевірити скарги мешканців села Камінне щодо “алкоголізму” старости Андрія Федоровича. Каже, що вже створив для цього спеціальну комісію. 

Про це пише “Галка” з посиланням на ефір програми “Запитай у влади” на ТРК “Вежа” від 14 березня. 

Відповідаючи на запитання жителя Франківської громади Івана, Марцінків зазначив, що у момент призначення старости, село Камінне поділилося “майже по половині”, тобто невдоволених було практично так само, як і тих, хто підтримував кандидатуру Андрія Федоровича: 

“Цей конфлікт далі продовжується. Ми перевіримо ці факти про старосту обов’язково. Я вже призначив комісію, яка має перевірити ці наявні факти”, — каже Руслан Марцінків. 

Крім цього, міський голова порекомендував жителям села Камінне зібрати підписи й подати колективне звернення на розгляд сесії міської ради. 

“Якщо є незадоволеність, то потрібно певну процедуру витримати й дати підписи на розгляд сесії міської ради”, — говорить Марцінків. 

Запитувач Іван додав, що староста Камінне часто розпиває алкоголь із заступником міського голови Віталієм Федоровим, коли той приїздить у село. Але ці звинувачення Марцінків твердо заперечив: 

“Щодо пана Віталія Федоріва, я впевнений у ньому на 100%. Він не має часу тільки по Камінних їздити й бути в селі. Я вважаю, що це неправдива інформація”. 

 

 

 

 

Читайте також: Але є один нюанс: франківці скаржаться, що не можуть записатися на прийом у новий кабінет дитячого офтальмолога на Тичини