Я закликаю почати об’єднуватися і готуватися до народної війни – Семенченко

Автор: Турій Роман

23 Aug, 2014 14:11

Поділитись публікацією
Я закликаю почати об’єднуватися і готуватися до народної війни  – Семенченко

«Чекати більше нічого. Всі розмови про умиротворення агресора виявилися обманом. Орді потрібно ВСЕ. А що не все, то в руїни. В попіл. Це для них питання виживання. Вчора Крим, сьогодні Донбас, завтра – коли наростаючі економічні труднощі зметуть владу і занурять країну в керований ззовні хаос – все інше. Чекати більше нічого. Я не буду писати про те, як насправді привільно почувають себе терористи в завойованих містах, як вільно можна переміститися з Донецька в РФ і назад, чим відрізняються зведення від правди. Я клянусь, що закрив би очі на багато що при мирних переговорах, якби не знав З КИМ ці переговори і ЩО вони хочуть насправді», – про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко.

Читайте також: Семенченко у Бурштині розповів, чому в Ахметова потрібно забрати місцеву ТЕС (ФОТО)

За його словами, нині Батьківщина у небезпеці. Саме заради неї Семенченко радить об’єднуватися у партизанські загони.

«Я закликаю почати об’єднуватися і готуватися до народної війни – єдиного засобу, здатного не просто зупинити ОРДУ, а змести її до чортової матері з історичної реальності. Ми не воюємо з російським народом. Знаєте скільки росіян і білорусів готових встати в наші ряди? Їх десятки і, в перспективі, сотні тисяч», – написав комбат.

«Лідери місцевих самооборон, воєнізованих організацій, патріотичних об’єднань з усієї України, просто звичайні громадяни, які мають волю до дії – виходьте на зв’язок. Давайте об’єднуватися, “старанно навчати воїнів”, готувати саперів, снайперів, парамедиків, розміщення диверсійних груп, розробляти схеми оборони наших міст і сіл. Якщо нам найманці влаштували таке в Слов’янську – уявляєте що ми, українці можемо влаштувати Орді на нашій землі? Та й не доведеться швидше за все, адже вони тоді просто не наважиться. Зброя? Повірте, в потрібний момент ВОНА буде. Чи це планово зроблять завскладами по команді, або в такій ситуації їх думки просто ніхто не спитає», – написав Семенченко.

Окрім того він звернувся за допомогою до Президента України, Голови Верховної Ради, голови уряду, міністрів МВС, Оборони, СБУ, їх заступників, депутатів і чиновників, аби вони допомогли своєму народу.

«Я не знаю Ваших планів на цей випадок. Я простий комбат і не маю допусків. Робіть щось. Якщо робите, то робіть відкрито. Щоб вони знали, і ми бачили і могли підтримати. Не бійтеся паніки, ми не нація панікерів, почніть демонстративно і відкрито готувати країну до партизанської війни. Адже тоді, швидше за все, її і вести не доведеться. Вони труси. Негідники завжди труси, і їм є що втрачати. Або просто надайте нам допомогу. Дайте нам відімкнутися не тільки на свої ресурси, але і на державу. І тоді народ вам буде вдячний», – написав комбат і додав, що «ми повинні бути готові. Ще вчора. Але якщо вже упустили момент, то хоча б завтра».