Yahoo! купила мессенджер MessageMe майже за 12 млн доларів

Автор: Вадим Войтик

05 Oct, 2014 17:16

Yahoo! купила мессенджер MessageMe майже за 12 млн доларів

Компанія Yahoo! придбала мессенджер MessageMe за 11,9 млн дол. Про це повідомляє портал TechCrunch.

Читайте також: Yahoo! готує до запуску «вбивцю» YouTube

Компанія MessageMe була заснована у 2013 році, і вже у травні цього року число її користувачів досягло 5 млн осіб. Її засновники Арджун Сеті і Джастін Розенталь раніше були зайняті у сфері створення ігор для соцмереж; Сеті, зокрема, створив компанію LOLApps, яка пізніше увійшла до складу видавця 6Waves. У 2013 р. компанії вдалося залучити 10 млн дол. інвестицій.

Зазначимо, що з моменту призначення Марісси Майер на пост генерального директора компанії у 2012 р. Yahoo! придбала більше 20 різних компаній і сервісів. Більшість угод не були великими, за винятком купівлі блогінг-платформи Tumblr, яку Yahoo! купила за 1,1 млрд дол. Згідно з умовами операції, Tumblr продовжує функціонування як окрема від Yahoo! компанія.

Компанія Yahoo! Inc. заснована в 1994 р, володіє популярним пошуковиком і надає широкий спектр інтернет-сервісів, послугами яких користуються в цілому більше 0,5 млрд користувачів. Штаб-квартира компанії знаходиться в м. Саннівейл (Каліфорнія, США).

Як вже повідомляла Галка, компанія Yahoo! мала намір відкрити новий відеосервіс, який, як очікується, складе конкуренцію хостингу YouTube корпорації Google.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry