Як бійці ТрО ЗСУ з Прикарпаття тренуються на Запоріжжі (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

29 Jan, 2023 14:22

Поділитись публікацією
Як бійці ТрО ЗСУ з Прикарпаття тренуються на Запоріжжі (ФОТО, ВІДЕО)

На Запоріжжі пройшли тактичні заняття зі штурмовими групами та групами підтримки, які з огляду на реалії цієї війни створюють у підрозділах однієї з бригад ТрО. Військовослужбовці відпрацювали дії з відбиття раніше втрачених позицій і способи швидкого відновлення своєї боєздатності.

Про це пише Галка з посиланням на АрміяInform.

Сьогодні тренувалися резервні штурмові загони, які комплектуються найбільш підготовленими та вмотивованими воїнами. Усі вони хоч зараз готові йти в бій, повертати рідні землі, — зазначив керівник заняття Святослав. — Адже ми тут для того, щоб вигнати російську наволоч та звільнити всі наші міста й села.

Під час навчань були проведені стрільби з автоматичної зброї, зокрема з АК-74, РПК, а також протитанкових гранатометів РПГ-7. Крім того, тероборонці відпрацювали маневри з імітацією бою, штурму ворожих позицій.

“Усі заплановані дії були проведені успішно. Після тренування особовий склад повернеться до місця постійної дислокації для несення подальшої служби”, — зауважив Святослав.

Під час тренувань також були проведені заняття з тактичної медицини. Про принципи надання допомоги пораненому за алгоритмом MARCH розповів бойовий медик підрозділу Євген.

“MARCH — це алгоритм, який визначає пріоритети й порядок дій у наданні допомоги. Передусім потрібно зупинити масивну кровотечу. Далі обстежити дихальні шляхи, грудну клітину пораненого й оглянути його на предмет інших уражень. Головне — це пам’ятати, що допомога, надана в перші хвилини після поранення, є критично важливою і для порятунку побратима, і для порятунку воїном самого себе. Правильні та вчасні дії, без перебільшення, рятують життя”, — зазначив Євген.

Наприкінці тренування фахівці Групи контролю бойового стресу бригади розповіли військовослужбовцям про особливості психологічного стану військових, що ведуть бойові дії, та показали конкретні вправи допомоги й самодопомоги, які доцільно виконати в разі виникнення емоційних розладів.

Підсумовуючи розмову з кореспондентами АрміяInform, керівник стрільб зауважив, що військовослужбовці підрозділу налаштовані відбивати кожний міліметр рідної землі.

“Більшість із нас стали до лав війська добровільно в перші години широкомасштабного вторгнення. Так, нам всім важко, але зціпивши зуби ми виконуємо обов’язок, який взяли на себе, коли склали присягу на вірність Українському народові. І ми зробимо все, аби захистити майбутнє наших дітей, і будемо боротися доти, доки останній окупант не стане добривом для українських чорноземів”, – впевнений Святослав.