Як бізнес з прифронтових областей шукав партнерів та ідеї на Прикарпатті (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Автор: Борис Марія

23 Жов, 2022 20:15

Поділитись публікацією
Як бізнес з прифронтових областей шукав партнерів та ідеї на Прикарпатті (ФОТОРЕПОРТАЖ)

20 жовтня підприємці з восьми прифронтових областей України, які спеціалізуються на деревообробці, познайомилися з особливостями ведення цього бізнесу в Івано-Франківській області.

Таку поїздку для них організували у рамках проєкту «Розвиток бізнес-сектору України», який реалізовується Івано-Франківською торгово-промисловою палатою за підтримки американського фонду USAID. Цей проект створений для того, аби налагодити міжрегіональну співпрацю, знайти бізнес-партнерів, нові ідеї та, якщо потрібно, допомогти релокуватися.

До слова, це вже п’ята така поїздка, пише Галка.

Читайте також: Від пива до полонини. Як підприємці прифронтових областей вивчали туристичний потенціал Гуцульщини (ФОТО)

Цього разу близько 20 підприємців відвідали Рожнятівщину – край, де завжди було багато деревини та людей, які вміють з нею працювати на найвищому рівні.

Загалом відвідали п’ять локацій – від фабрики Swiss Krono у Брошнів-Осаді до маленької майстерні майстра-різьбяра Василя Семка у Перегінську.

На всіх підприємствах для них провели екскурсії, де гості на власні очі побачили як все працює та розпитали те, що їх цікавило.



Галина Дончевська приїхала на Прикарпаття з Кропивницького, де разом з чоловіком мають невеликий бізнес з виготовлення меблів.

“Ми виготовляємо меблі з дерева, металу та епоксидної смоли. Тому були дуже зацікавленні у цій поїздці. Дізналися про неї від нашої торгово-промислової палати, яка зараз нам активно помагає, – розповіла Галина. – Там нам запропонували такий тур. Нас це зацікавило. Адже це обмін досвідом. Кожен же має свою специфіку, свій характер у виробах. Дуже цікаво було побачити роботи тутешніх майстрів”.

Галина додала, що в одній із локацій їй дуже сподобалося і вона б хотіла організувати щось спільне. Для цього вони вже обмінялися контактами.

“У нас є свої клієнти, які мають свої запити. А ми у дечому не маємо потрібного досвіду. А от на Франківщині, як ми побачили є потрібне. Тож ми можемо об’єднатися та виготовляти спільний продукт”, – пояснила Галина.