Як досягати успіху в кризовий час. Історія компанії blago (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

10 Лис, 2023 12:04

Поділитись публікацією
Як досягати успіху в кризовий час. Історія компанії blago (ФОТО)

Останні два роки – період великих викликів для українців, української економіки та бізнесу зокрема. Для однієї з найбільших компаній західної частини України, яка будує нерухомість, 2022 став роком прийняття сміливих ідей, диверсифікації ризиків та стратегії.

Читайте також: Великодня акція від blago! Знижки на всю нерухомість

Вистояти, щоб стати ще кращими

blago – компанія з понад 20-річним досвідом на ринку нерухомості, відома великими архітектурними та соціальними проєктами, динамічними темпами розвитку. Амбітні цілі, інноваційність в ДНК та постійне масштабування вивело компанію на лідерські позиції в західній Україні. Повномасштабне вторгнення могло змінити плани команди, але цього не сталося.

«Цього літа наша компанія відзначила ще одне день народження. Але відлік ми ведемо не за кількістю років, а за показниками проробленої роботи: за площею збудованої нерухомості, кількістю зданих секцій і квартир, реалізованих та початих проєктів, за здобутими нагородами та успішно втіленими соціальними проєктами. У березні 2022 року вся команда консолідувала свої сили з ресурсами компанії та всього за один тиждень відновила роботи на усіх будівельних майданчиках. Тоді здавалося це неможливим, але зараз ми маємо результати довоєнного періоду. І продовжуємо рости далі. Будівництво комплексів не зупинилося, інвестори не припинили вкладати кошти, покупці не передумали купувати квартири, адже всі ми впевнені у нашій перемозі. Звісно, найбільша заслуга в цьому наших Героїв – Збройних Сил України. Дякуємо Вам за мужність та непереборний дух», – прокоментували в blago.

За останні два роки компанія blago не лише вистояла проти усіх кризових подій, а й вийшла на ще вищий рівень за кількістю початих та реалізованих проєктів. За словами генерального директора Романа Коржака, це результати усієї команди та титанічних зусиль кожного працівника. Кожен залишився на своєму місці та швидко вирішував завдання, хоча й було непросто. 

Компанія blago коротко поділилася своїми здобутками за 2022-2023 роки

Будівництво. Успішність девелоперської компанії можна виміряти обсягами збудованих та реалізованих квадратних метрів нерухомості. blago в повному обсязі виконує зобов’язання перед своїми інвесторами та покупцями, постійно звітує про хід будівництво та стадії реалізації кожного проєкту. Житлові комплекси активно добудовуються та вчасно вводяться в експлуатацію, а паралельно триває розробка та реалізація нових, ще більш удосконалених ЖК.

Від березня 2022 року введено в експлуатацію 33 секції у 8 житлових комплексах: чотири секції «Авторський», вісім секцій «Comfort Park», чотири секції сучасного району «Manhattan», чотири секції «Family Plaza», три секції «Union», п’ять секцій «Шоколад», одна секція «Main House», чотири секції житлового масиву «Паркова Алея». Вже готуються до здачі наступні секції таких ЖК: дві секції «Паркової Алеї», одна секція «Comfort Park», дві секції району «Manhattan», дві секції району «Manhattan UP», дві секції «U ONE», чотири секції «Family Plaza» та дві секції «А5».

pastedGraphic.png

Житловий комплекс «Family Plaza»

Минулого та цього року розпочато будівництво 20-и секцій у 7 житлових комплексах: «Family Plaza», «Comfort Park», житлового масиву «Паркова Алея», району «Manhattan UP», «SKYGARDEN», «Union», «U ONE».

Якщо перевести обсяги виконаних робіт в будівельні матеріали, від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну компанія blago використала:

  • 137 717 м3 бетону;
  • 843 155 шт. керамоблоку;
  • 25 718 м3 газобетонного блоку;
  • 14 567 т арматури;
  • 35 430 м² віконних конструкцій.

pastedGraphic_1.png

Сучасний район «Manhattan UP»

Запустили будівництво двох нових великих житлових комплексів: ЖК комфорт-класу «U ONE» на вул. Б. Хмельницького (район Позитрон).