Як копи франківок вчать самооборони (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

12 Лют, 2018 20:41

Поділитись публікацією
Як копи франківок вчать самооборони (ФОТО)

Перше заняття з самооборони від франківських патрульних відбулося в обласному центрі ввечері 12 лютого.

Читайте також: Кабінет Міністрів України підвищив пенсії військовослужбовцям

Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області організувало безкоштовний курс практичних занять з ефективної самомоборони для жінок та дівчат, передає “Галка”.

Патрульна Олександра Бабецька, одна з ініціаторок програми, зазначила, що до поліції надходить велика кількість викликів про насилля у сім’ї щодо жінок, нерідко їх грабують.

“Хотілося б зменшили кількість таких випадків, надати жінкам впевненості, що вони себе можуть захистити. Це не означає, що треба вступати в бійку. Важливо вміти втекти”, – зазначила Бабецька.

Всього поліціянти отримали понад 300 заявок. Всі охочі не змогли потрапити на заняття, але їх обіцяють залучити до наступних уроків.

Поки що сформували три групи по 30 учасниць – так, щоб жінки відвідували заняття у понеділок, середу та п’ятницю.

Перше заняття відбулося ввечері 12 лютого. Всього відбудеться по 10 занять для кожної групи впродовж двох місяців.

Займатися з жінками будуть професійні тренери.

“Ми вчитимемо тільки самозахисту. Будуть розглядатися реальні випадки, які стаються з жінками як на вулиці, так і не на вулиці, і як від них можна захиститися. Всяке буває, але жінки не повинні боятися виходити ввечері на вулицю”, – зазначив інструктор із самозавизсту Павло Владика.

Одна з учасниць курсу Ірина Рева розповіла, що прийшла вчитися самооборони, бо проживає сама, працює у проблемному районі, тому вміння можуть знадобитися.

“Чуток багато ходить, випадки бувають різні. Хочу навчитися почуватися сміливіше у будь-яких випадках, щоб не боялася йти по темній вулиці”, – зазначила Рева.

Жінка додала, що радитиме знайомим також оволодіти навичками самозахисту.