Як франківське “Прикарпаття” з розгромом обіграло “Ужгород”

28 Лип, 2021 13:29

Нещодавно відбулася гра між командами “Прикарпаття” і “Ужгород”. За підсумками “Прикарпаття” з розгромом отримало перемогу, фінальний рахунок склав 0:6. Гра вийшла досить цікавою, але про все по порядку.

Команда “Прикарпаття” зіграла проти “Ужгороду”

У другому для себе клубі, головним тренером виступає Михайло Іваниця. В цьому матчі команда з Івано-Франківська відразу заявила про себе, своїм бойовим настроєм.

Як пройшла гра?

Вже на шосту хвилину був забитий перший гол, Рудюк скинув м’яч до дальної штанги головою, а Барчук відправив м’яч до воріт – 0:1. Ось як йшла гра далі:

• Команда “Ужгород” здійснила декілька небезпечних атак, але не дивлячись на це, команда “Прикарпаття” знову забила.
  • Через кілька хвилин, з того ж флангу був забитий і третій м’яч.
  • За дві хвилини до перерви, Сондей йшов з лівого флангу і навісив м’яч на дальню штангу, звідки м’яч був відправлений відмінним ударом головою у ворота супротивника Цюцюрою, –  0: 5.
  • По підсумку гри рахунок склав 0:6, команда “Прикарпаття” з розгромом обіграла “Ужгород”.

Підсумки гри

Не можна сказати, що дебютант Першої ліги “Ужгород” грав погано. Команда досить добре виступала в атаці, доставляючи величезну кількість незручностей супротивникові. Але було дуже помітно, що грали вони не дуже злагоджено. А команда з Івано-Франківська порадувала своєю майстерністю гри і реалізацією хороших моментів.

Як повідомляє спортивний портал https://meta.ua/uk/sport/, 7 серпня 2021 року пройдуть чергові матчі  регулярного чемпіонату Першої ліги. Команда “Прикарпаття” прийме суперника на своєму стадіоні, і це буде харківський “Металіст”.