Як франківський науковець у бельгійських колег досвід переймав (ФОТО)

Автор: Застава Максим

06 Лют, 2020 17:14

Як франківський науковець у бельгійських колег досвід переймав (ФОТО)

Нещодавно доцент кафедри енергетичного менеджменту і технічної діагностики університету найти й газу Віталій Цих взяв участь в програмі мобільності для викладачів у рамках Erasmus+ у Бельгії.

Цього разу доц. Віталій Цих переймав бельгійський досвід на факультеті інженерних технологій Католицького університету Левена (KU Leuven) в місті Гент, йдеться на сайті франківського вишу.

За час візиту відбулися робочі зустрічі щодо обговорення основних особливостей участі ІФНТУНГ в програмах обміну студентами та в програмах стажування професорсько-викладацького складу. У фокусі уваги також була співпраця університетів в галузі як педагогічної, так і наукової діяльності. Зокрема, відбулися зустрічі з головою міжнародного офісу Герт Де Лепелер (Geert De Lepeleer), координтором міжнародної співпраці Філіп Кеерсеблік (Philip Keerseblick), а також професорами Емілія Мотоска (Emilia Motoasca) та Ян Капелле (Jan Cappelle), які були керівниками українських студентів-магістрів, що проходили навчання за програмою Erasmus+ в університеті м. Гент.

Також у франківця була можливість ознайомитися із загальною структурою відділень, матеріально-технічною та лабораторною базами у енергетичній галузі та загалом роботою Католицького університету Левена у сфері енергоменеджменту й енергоефективності.

Крім того, доц. Віталія Циха було обрано членом комісії, яка розглядала магістерські роботи студентів, які проходили навчання за програмою Erasmus+ в цьому ж університеті, – Назарія -Андрія Сороки та Павла Луцького.

Результатом мобільності викладача стала низка домовленостей про майбутню співпрацю та партнерство у науково-дослідних проєктах, а також про візит представника Католицького університету Левена в ІФНТУНГ.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry