Як франківський “Сова” зустрів свій перший бій на передовій (ФОТОФАКТ)

Автор: Соня Грейда

26 Sep, 2023 10:24

Поділитись публікацією
Як франківський “Сова” зустрів свій перший бій на передовій (ФОТОФАКТ)

«Сова» став до лав Збройних Сил України добровольцем на самому початку війни. Його призначили на посаду солдата-стрільця, місяць була підготовка, потім відправили в зону бойових дій. Свій перший бій він зустрів з пилкою в руках.

Про це пише Галка з посиланням на 102 окрему бригаду Сил територіальної оборони ЗСУ.

«Ми були на позиціях, облаштовували свій спостережний пост – треба було зробити додаткове накриття. Я взяв пилку і відійшов на 100 метрів за деревом. І тут почався бій. Я побіг швидко назад з пилкою в руках. Прибігши на позицію, схопив автомат, і ми почали відстрілюватися від ворога», – пригадує свій перший бій боєць 79-го батальйону з позивним «Сова».

На щастя, тоді ворога вдалось відбити. За словами бійця, ймовірно, противник вистежував їх з дрона і спробував піти у наступ та захопити позицію. Спочатку працювали ВОГами, потім почали наближатись з різних сторін. Їх було близько 5 осіб.

«Мені дуже подобається, коли наші діти присилають свої малюнки з патріотичними підписами на кшталт «Україна переможе». Також я дуже вдячний своїм друзям з-за кордону, які постійно дзвонять, запитують про наші потреби, і в дуже короткий термін намагаються придбати й передати ту річ. Через обстріли у нас багато техніки виходить з ладу, постійно потрібні запчастини до автомобілів»,- ділиться “Сова”.