Як франківцям безкоштовно записатися на подачу біометрії в Канаду у Львові?

Автор: Вадим Войтик

24 Nov, 2022 21:47

Поділитись публікацією
Як франківцям безкоштовно записатися на подачу біометрії в Канаду у Львові?

У серпні цього року у Львові відновив роботу Візовий Центр Канади. Відтак в українців з’явилася можливість здати біометричні дані в Україні, а не їхати для цього за кордон.

Майже відразу українці стикнулися з проблемою запису на подачу біометрії, оскільки охочих дуже багато і зловити дату для запису вкрай важко або взагалі майже неможливо. Також з’явилися багато “підприємців”, які пропонують запис на біометрію у Львові за великі гроші.

Детальна інформація про запис на прийом біометричних даних розміщена на офіційному сайті візового центру Канади.

Як не дивно, дієвий спосіб безкоштовного запису є описаний на тій же сторінці візового центру. Більшість пробує записатися через форму онлайн, яка працює з перебоями, але цілком реально записатися на подачу біометрії у Львові через електронну пошту (email).

Записатися на подачу біометричних даних можливо тільки за наявності листа-запиту (Biometric Instruction Letter), який можна отримати після заповнення анкети.

Якщо Ви хочете записатися на прийом електронною поштою, то вам потрібно написати лист на email адресу [email protected].

Щоб подати запит до Візового Центру Канади на запис для здачі біометричних даних у листі має бути вказана наступна інформація:

  • Ім’я та Прізвище
  • Дата народження, як в паспорті
  • IRCC номер, який складається з 13 цифр (вказаний на другій сторінці Листа-запиту на здачу біометричних даних)
  • Номер мобільного телефону та адреса вашої електронної скриньки.
  • До листа потрібно обов’язково додати як вкладення копію листа-запиту на здачу біометричних даних.

Зауважте, що наразі через високий попит можливість перенести або скасувати запис, зроблений через електронну пошту, буде недоступна до подальшого повідомлення.

Очікувати відповідь на ваш лист доведеться орієнтовно 1-3 тижні.

Запис буде зроблено на основі перших доступних місць (дата та час) на момент отримання електронного запиту, всієї необхідної інформації та підтверджуючих документів. Зараз запис здійснюють орієнтовно на кінець січня – початок лютого 2023 року.

Запис для сім’ї/групи (максимум 5 людей) має бути зроблено за однією електронною поштою. Кілька запитів на одну електронну пошту зараз не приймається.