Як гонщики з кількох областей підкорювали екстремальні маршрути рогатинських лісів (ФОТО)

Автор: Застава Максим

05 Лис, 2019 17:09

Як гонщики з кількох областей підкорювали екстремальні маршрути рогатинських лісів (ФОТО)

За підтримки Рогатинської міської ради 2-3 листопада на теренах району стартували щорічні змагання з трофі-рейду і джип-тріалу “Roksolana TROPHY-2019”. У них взяли участь 47 екіпажів з Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Чернігівської та Чернівецької областей.

Упродовж двох днів вони підкорювали екстремальні маршрути рогатинських лісів, а також спецділянку «тріал», аби вибороти першість у відповідній категорії, йдеться на сайті Рогатинської райдержадміністрації.

Перепони давалися екіпажам нелегко, адже організатори змагань не раз виїжджали у рогатинські ліси, щоб обрати справді важкодоступні, складні та мальовничі місця.

“Для того, щоб подолати маршрути треба мати неабияку майстерність водіння, бо коли сталевий кінь “задирається” передом під дев’яносто градусів – навіть пасажиром не кожен відважиться стати. Тож бути учасником таких змагань одного бажання замало, необхідні добра підготовка, досвід і, звичайно ж, до нестями любити цю справу. Вона ж зазвичай потребує багато зусиль, бо для екіпажів змагання починаються не на старті, а, мабуть, ще задовго до реєстрації, коли у гаражі не одну ніч позашляховик готується до змагань. Додаються десятки кінських сил, модернізуються інші моменти, щоб сталевий друг міг легко долати перешкоди”, – пояснюють організатори.

У другий день змагань екіпажі мали нагоду показати свою майстерність на спецділянці «тріал», яку долали на швидкість. Підтримати професіоналів в урочище «Пікула» прийшло чимало краян.

Вже під вечір неділі були оприлюднені імена переможців, які отримали кубки, грамоти й цінні подарунки від спонсорів. А змагалися екіпажі у таких категоріях: TR1, TR2, TR3 та «туризм-авто».

Фото: Рогатинська РДА

Фото: Мар’ян Вагилевич

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...