Як молоді з Прикарпаття отримати безкоштовну вищу освіту в Європі: розповідає Free Student

15 Бер, 2023 09:41

Поділитись публікацією
Як молоді з Прикарпаття отримати безкоштовну вищу освіту в Європі: розповідає Free Student

Молодь Івано-Франківська та області запрошують на консультації про безкоштовну вищу освіту в Європі. Йдеться про програму Free Student за сприяння словацько-українського культурно-освітнього товариства.

Саме Словаччина – чудовий вибір для здобуття вищої освіти й сьогодні ми докладно розповімо, чому це так. Якщо ви оберете Free Student, то отримаєте 100% гарантію вступу вже на найближчий навчальний рік.

Державні університети Словаччини (а їх є кілька на вибір, з різними спеціальностями) – це гарантія якості та європейський диплом, який допоможе у майбутньому знайти свою роботу мрії. Це цікаві предмети, багато практики, викладачі з інших країн.

Навчання у Словаччині дає безліч переваг: унікальний досвід життя в іншій країні, знайомства з цікавими людьми, стажування по всій Європі та цікаве студентське життя.

Які переваги вступу з допомогою Free Student?

По-перше, Free Student гарантує всім своїм студентам проживання в гуртожитку. Це дуже важливо, тому що орендоване житло в Словаччині – досить дороге.

Представники Free Student постійно в Словаччині й готові допомогти всім на будь-якому життєвому етапі. Також тут надають повну інформаційну підтримку протягом усього навчання.

Досвід роботи Free Student складає 8 років. Є власна мовна школа, програма якої розроблена носіями мови.

На вас чекає цікаве дозвілля. Після приїзду студентів Free Student організовує ознайомчі поїздки у гори або екскурсії, щоб допомогти адаптуватися та познайомити з красою Словаччини.

Free Student запрошує в офіс на безкоштовну консультацію в Івано-Франківську:

  • вулиця Лепкого, 14;
  • 099 26 27 504;
  • 098 47 75 017.

Переходьте на офіційний сайт Free Student або на QR-кодом:

 

*партнерська публікація