Як на полігоні у Старому Лисці провели єдиний стрілецький день (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Автор: Зелінська Таня

29 Кві, 2021 19:12

Як на полігоні у Старому Лисці провели єдиний стрілецький день (ФОТОРЕПОРТАЖ)

На полігоні військової частини у селі Старий Лисець відбувся єдиний стрілецький день для військовозобов’язаних та резервістів Прикарпаття. 

Відповідно до плану підготовки Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та за ініціативи та сприяння голови Івано-Франківської ОДА Андрія Бойчука 27 квітня на полігоні військової частини 3072 у с. Старий Лисець відбулись заходи Єдиного стрілецького дня з військовозобов’язаними та резервістами підрозділів територіальної оборони Івано-Франківської області.

Всього у заходах було задіяно до 300 військовозобов’язаних та резервістів з усіх територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки області.

Метою даного заходу було визначено проведення практичних занять, які включають широкий спектр підготовки військовозобов’язаних та резерву, особового складу підрозділів територіальної оборони з тактико-спеціальної, вогневої, інженерної та військово-медичної підготовки.

Проведення Єдиного стрілецького дня є невід’ємною частиною підготовки області до ведення територіальної оборони та зміцнення обороноздатності держави в цілому, що є надзвичайно актуальним в умовах гібридної війни РФ проти нашої країни.

Вперше та з метою військово-патріотичного виховання молоді до проведення стрілецького дня були залучені учні випускних класів «Фізико-технічного ліцею».

В ході занять відпрацьовувались різні навчальні питання, такі як порядок прийому особового складу, виконання вправ стрільби зі стрілецької зброї, порядок знешкодження вибухових засобів, надання першої невідкладної медичної допомоги та порядок евакуації поранених в ході ведення бойових дій та техногенних руйнувань, орієнтування на місцевості, злагодження дій підрозділів територіальної оборони відповідно до бойових завдань.

Для популяризації питань територіальної оборони, залучення до її формувань патріотично налаштованого населення та спрямування діяльності громадських об’єднань в інтересах підготовки військовозобов’язаних територіальної оборони держави такі заходи в області проводяться постійно з 2017 року.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...