Як ні в чому не бувало: відсторонений Марцінківим директор “ТКЕ” повернувся на робоче місце

Автор: Костинюк Олександр

04 Nov, 2021 12:38

Як ні в чому не бувало: відсторонений Марцінківим директор “ТКЕ” повернувся на робоче місце

Днями директор найбільшого комунального підприємства міста – “Івано-Франківськтеплокомуненерго”, Євгеній Герасименко повернувся на посаду. 

Ще 31 серпня міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що через “бурхливі події” на фірмі, він вирішив усунути чинне керівництво, пише “Галка“.

“У нас є по Теплокомуненерго проблеми, тому ми усуваємо керівництво. Протягом тижня шукаємо тимчасово-виконуючого обов’язки. Там у них бурхливі події відбуваються. Поки ми не розслідуємо ці події, треба створити комісію”, – казав тоді Марцінків.

Як повідомляли ЗМІ, перед цим на комунальному підприємстві за рішенням суду відбувалися обшуки. Згідно з ухвалою, керівник та головний інженер “Івано-Франківськтеплокомуненерго” ніби то вимагали неправомірну вигоду в громадянина за продаж металічних труб.

У коментарі “Галці” Євгеній Герасименко розповів, що повернувся на роботу ще 23 жовтня:

“На мене не було кримінальних проваджень. Якщо коротко і якщо тверезо мислити, то у бригаді 24 слюсарі, може, якісь робочі і продали ті труби на 12 тисяч, я не знаю. Може, це і факт. Але це смішно виглядало, коли директору пред’являють, що він у змові. Мені ніхто звинувачень не висовував.

Коли починалися ці всі події, у мене вже була куплена путівка на відпочинок. Я поїхав так, як і мало бути. Але там зі мною трапився нещасний випадок – я пошкодив спину. І після того лежав у лікарні. Це все просто так співпало. Я пролікував спину та й уже вийшов на роботу”, – сказав комунальник.

Нагадаємо, чинного директора КП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” Марцінків призначив у червні 2019 року. До цього Євгеній Герасименко працював директором комунального підприємства УЖКГ «Біличі» Київської області. Причини, які змусили мера запросити до Івано-Франківська немісцевого фахівця, Марцінків не озвучував.

В лютому 2021 року за поданням Марцінківа депутати міської ради ухвалили рішення про передачу значної частини майна КП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” приватній теплопостачальній фірмі, керівництво якої також проживає у Київській області. Це рішення вже назвали “найбільшою крадіжкою в історії міста”.

Через масові скорочення працівників припинив своє існування знаменитий хор “Чорнобривці”, а загальні борги ТКЕ за постачання газу та за податками складають понад півмільярда гривень.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry