Як обрати ідеальну грошову скриню для вашого магазину: поради та рекомендації

04 Dec, 2023 17:07

Поділитись публікацією
Як обрати ідеальну грошову скриню для вашого магазину: поради та рекомендації

Не дивлячись на високу популярність електронних платежів, грошові скрині залишаються важливим елементом для зберігання готівки та документів в магазинах та супермаркетах. Вибір правильної грошової скрині може забезпечити ефективне управління грошима та захист від несанкціонованого доступу. Грошові скриньки від shop.REEF – висока якість, доступна ціна та зручна покупка. 

Давайте розглянемо ключові аспекти вибору грошової скрині для вашого бізнесу.

1. Матеріал грошової скрині:

Обирайте грошові ящики, виготовлені з міцних матеріалів для найвищого рівня безпеки та стійкості до пошкоджень. Забезпечте максимальний захист готівки зі сталевими скринями для зберігання грошей Maken, які мають високу міцність та стійкість до вандалізму.

2. Лоток для купюр: 

Цей елемент є важливою частиною грошової скрині для магазину, оскільки в ньому розміщують купюри та монети. Він має бути виконаний з якісного та стійкого до ударів пластику, з металевими направляючими та прижимами. В залежності від об’єму використовуваних купюр та монет підбирають відповідно модель лотка. Зручними також є знімні монетниці для швидкого підрахунку кількості монет. Великий вибір лотків для грошей від якісних виробників доступний за посиланням https://shop.reef.ua/ua/lotky-dlia-hroshei/.

3. Тип та розмір:

Враховуйте також розмір робочого місця касира, коли вибираєте касовий ящик для грошей. Існують вертикальні та горизонтальні. Другий тип використовується на касах і в POS-системах, перший – вбудовується в касовий бокс і виймається по закінченню зміни оператора.

4. Спосіб відкриття та тип замка:

Використовуються 2 типи замків – механічний та автоматичний. Механічний відкривається за допомогою звичайного ключа, автоматичний – при натисканні на передню панель чи кнопку або при отриманні сигналу від POS-системи.

Замки бувають дво- (відкрито/закрито) чи трьохпозиційні (відкрито/закрито/автоматичне відкриття). При великому потоці покупців рекомендуємо використовувати 3-х позиційний замок.

5. Порти підключення

Перед покупкою краще уточнити у консультантів чи перевірити на сайті порт підключення обраної моделі. Найчастіше використовуються RJ11 / RJ12 порти, але зустрічаються також RS-232 і USB. Важливим також є розташування інтерфейсу – знизу, ззаду чи на верхній кришці.

6. Наявність аварійного відкриття

Переконайтеся, що обрана модель має вбудовану кнопку аварійного відкриття або важіль. Найкращий варіант, коли ця кнопка додатково захищена пластиною зі спеціальним гвинтом.

7. Гарантована кількість відкривань:

Одним із важливих параметрів є кількість відкривань або напрацювань “на відмову”. В супермаркети рекомендується вибирати моделі з мінімумом 1,5 млн. відкривань, а в мегамаркети – не меньше 2 млн.

8. Гарантія та обслуговування:

Перед покупкою потрібно переконатися, що виробник надає гарантію на грошовий ящик. Це свідчить про високу якість продукту та забезпечує можливість швидкого вирішення проблем, якщо вони виникають.

Грошову скриньку купити в компанії shop.REEF

Обираючи грошову скриню, порівнюйте характеристики та враховуйте специфіку вашого бізнесу. Пам’ятайте, що правильний вибір грошової скрині може значно полегшити облік готівки та забезпечити надійний захист ваших фінансів. Зважте на можливість покупки грошової скрині онлайн через інтернет-магазин shop.REEF. Ми пропонуємо зручну доставку по Києву та Україні, щоб зробити процес придбання ще зручнішим.

Зазначте ваші пріоритети, враховуйте усі вищенаписані аспекти, і обирайте грошову скриню, яка ідеально відповідає вашим потребам та вимогам вашого робочого процесу. Успіхів у виборі та ефективному управлінні готівкою у вашому бізнесі!

ПРОМО