Як обрати обручку? Шість речей, на які варто звернути увагу

Автор: Зелінська Тетяна

02 Лют, 2024 17:28

Поділитись публікацією
Як обрати обручку? Шість речей, на які варто звернути увагу

Обручка – один зі символів кохання. Кругла та безперервна, вона уособлює нерозривність шлюбу, вірність та нескінченну любов. Ваша обручка має відображати ваш стиль життя, адже ви можете носити її 50 і більше років. Тому важливо обрати стильні парні обручки, які ви полюбите назавжди.

В інтернет-каталозі Золота королева представлені обручки найкращих українських брендів. Від новинок до перевіреної роками класики. Жовте, біле чи червоне золото або ж срібло – широкий вибір обручок на будь-який смак та гаманець. 

Виділимо шість речей, на які варто звернути увагу при виборі обручки.

Матеріал

Вибір матеріалу обручки визначає стиль і тривалість носіння виробу. Золото, платина та срібло – це найпопулярніші варіанти, які зараз представлені на ювелірному ринку.

  • Золото доступне в кількох відтінках: жовте, біле та червоне. Це незмінна класика, що перевірена роками. Відтінок золота можна обрати відповідно до своїх вподобань.
  • Платина – дорожчий матеріал. Варто відзначити високу стійкість цього матеріалу до подряпин та втрати кольору. Така обручка прослужить подружжю десятки років.
  • Обручки зі срібла є не менш елегантними, ніж зі золота та платини. Вони стануть чудовим варіантом для пари, яка має обмеження у бюджеті.

Обручку краще обирати з того ж матеріалу, що й каблучку для заручин. Якщо матеріал однієї каблучка м’якший за іншу, то одна буде пошкоджувати іншу.

Дизайн

Ринок пропонує безліч варіантів: класичні обручки без додаткового оздоблення, вишукані різьблення, різноманітні камені та багато інших. Вибір повинен відповідати вашому стилю та особистим вподобанням.

Якщо обручка прикрашена дорогоцінним камінням, зазвичай це діаманти, вони мають бути високої якості. Їхня форма та різьблення надасть вашій обручці блиску та унікальність.

Головне, щоб дизайн обручки не заважав вам у повсякденному житті. Варто пам’ятати, що різні опуклі елементи чи камінці можуть чіплятися за тканини та пошкоджувати їх. Оскільки обручка призначена для постійного носіння, вона повинна бути зручною.

Розмір

Обручка повинна ідеально сидіти на пальці, адже це запорука комфорту. Найкраще – звернутися до професійних ювелірів, щоб вони допомогли визначити точний розмір вашого пальця. Невірно визначений розмір створить дискомфорт та проблеми з носінням.

Вартість

Визначте свій бюджет і шукайте обручку, яка відповідає вашим фінансовим можливостям. Пам’ятайте, що вартість визначає не лише матеріал та додаткові елементами, але й бренд виробника.

Маркування

Перед покупкою переконайтеся, що обручка має відповідне маркування, що свідчить про якість та чистоту металу. Це гарантує, що ви отримуєте виріб високої якості.

Найпопулярнішими пробами для прикрас зі золота є 585 чи 750 проба, для платини – 900 та 950, срібла – 925. Ці невеличкі цифри потрібно шукати на внутрішній стороні обручки. Поруч зазвичай розташовують розпізнавальний знак держави-виробника. На ювелірних прикрасах, виготовлених в Україні, красується тризуб.

Гарантія

Дізнайтеся про умови гарантії та послуги післяпродажного обслуговування від виробника чи магазину. Наявність гарантії дозволить вам впевнено носити обручку, знаючи, що в разі потреби вам буде надано необхідну допомогу.

Також обручку можна повернути впродовж 14 днів, якщо ви вирішили обрати іншу модель. Ювелірний виріб має бути без дефектів, з біркою та пломбою. Консультанту або продавцю потрібно показати чек та документ, що посвідчує особу.

Ретельний підхід до вибору обручки має бути приємним та незабутнім досвідом. Адже цей ювелірний виріб відображає ваш особистий стиль та індивідуальність, створюючи унікальний символ вашого шлюбу. 

ПРОМО