На сьогодні людство не придумало кращого фінансового захисту від усіх негараздів, що можуть відбутися, ніж страхування. У такий спосіб можна убезпечити свій гаманець від наслідків хвороб, стихійних лих, дій третіх осіб. Компенсування збитків здійснить страхова компанія. Так само можна захистити власне авто. У нашій країні існує два основні види автострахування. У цьому матеріалі розповімо про них детальніше.
Як обрати надійну страхову
Насамперед варто звернути увагу на те, у якій страховій компанії ви плануєте оформити поліс, адже саме від цього залежить швидкість виплат і їхній розмір. До вибору організації-партнера варто підійти дуже ретельно. Для цього треба опрацювати багато інформації про страхові компанії, подивитися їхні рейтинги, фінансові звіти, відгуки клієнтів. Чим більше інформації ви зберете, тим краще. Тільки так можна зробити правильний вибір та обрати надійну страхову, яка вчасно прийде на допомогу в складний час.
До найкращих організацій належить страхова компанія «УНІКА», яка є однією з провідних компаній Австрії та Східної Європи. В Україні вона працює майже 30 років. СК «УНІКА» постійно посідає верхні рядки спеціалізованих рейтингів. Так, наприклад, вона визнана найкращою компанією України в рейтингу «ТОП-100. Рейтинги найбільших».
Високий рівень сервісу, постійна підтримка клієнтів у режимі 24/7 службою асистансу — усе це сприяє постійному зростанню кількості клієнтів. Завдяки такому підходу «УНІКА» має міжнародний сертифікат та золоту медаль Customer’s Friend Superior Excellence, Міжнародної асоціації сертифікації ICERTIAS (Цюрих, Швейцарія). Компанія намагається якомога швидше надати допомогу своїм клієнтам, які потрапили в біду. Щомісячно Страхова компанія «УНІКА» здійснює виплати в сумі близько 100 млн грн.
Як працює обов’язкове автострахування
ОСЦПВ — це обов’язковий вид страхування авто, і без такого поліса не можна пересуватися дорогами нашої країни. Відсутність ОСЦПВ карається штрафом від 425 до 850 грн. Суть цієї страховки полягає ось у чому. Якщо її власник стане винуватцем дорожньо-транспортної пригоди, то компенсацію постраждалим виплачуватиме не він, а його страхова компанія. Держава, роблячи ОСЦПВ обов’язковим, намагалася захистити постраждалих. Їм не треба роками чекати, поки винуватець виплатить їм компенсацію — потерпілі в аваріях отримають відшкодування протягом найближчих місяців.
Розмір страхових виплат на сьогодні становить наступні суми: 160 тис. грн на компенсацію матеріальних збитків та 320 тис. грн у тому разі, якщо шкода була заподіяна життю та здоров’ю. Це доволі великі суми грошей, але навіть їх можна збільшити, придбавши поліс добровільного страхування. І тоді розмір компенсації сягатиме 1 млн грн. Враховуючи вартість деяких сучасних автомобілів, така страхова сума явно не буде зайвою. Але потрібно розуміти, що сам винуватець аварії нічого не отримає, тому свою машину він ремонтуватиме власним коштом.
Від чого захистить КАСКО
Це добровільний вид автострахування, спрямований на захист від наслідків пошкодження автомобіля вже самого власника такого поліса. Страхові випадки за КАСКО в різних компаніях трохи відрізняються, але наступні є практично в усіх. Це пошкодження авто під час дорожньо-транспортної пригоди, стихійного лиха, дій третіх осіб, падіння сторонніх предметів, вилітання каміння з-під коліс, пожежі, спроби викрадення тощо. Якщо автомобіль вкрадуть, страхова поверне власнику повну його вартість. Єдиний недолік цього виду страхування — відносно висока ціна. Але існують різні варіанти КАСКО з різною ціною (на будь-який гаманець).
Партнерська публікація