Як підготувати дитину до різного роду екстрених ситуацій – поради психолога

Автор: Турій Роман

02 Sep, 2014 08:38

Поділитись публікацією
Як підготувати дитину до різного роду екстрених ситуацій – поради психолога

В контексті подій, які нині відбуваються у державі, потрібно подбати і про безпеку дитини. Вона має знати, що робити і куди йти у разі виникнення екстрених ситуацій, вважають психологи.

В першу чергу вони радять батькам зберігати спокій. Спокійно і впевнено необхідно розповісти дитині про події, які відбуваються в державі і про можливі загрозі. Чим старша дитина, тим більше інформації вона може отримати. При цьому психологи вважають, що дітям потрібно говорити правду, якою б важкою вона не була.

Психологи радять батькам обговорити із дитиною, що вона має робити у разі виникнення екстреної ситуації, куди має йти дитина, де вона може зустрітися із батьками.

Окрім того, за словами психолога Тетяни Кітчак, необхідно скласти список телефонів, куди дитина може зателефонувати у разі виникнення екстрених ситуацій. В ньому можуть бути не лише телефони батьків і родичів, а й екстрених служб.

Також необхідно разом із дитиною скласти необхідні речі, які можуть знадобитися у разі евакуації. Не потрібно відмовляти дитині, якщо вона хоче взяти із собою улюблену іграшку, кажуть психологи.

Оскільки багато дітей дуже бояться, що з батьками щось трапиться, і вони залишаться самі, необхідно переконати малюків, що все буде добре. Це додасть їм впевненості, кажуть психологи.

 

Теги: