Як підготувати квартиру до продажу – поради франківського рієлтора

Автор: Турій Роман

22 Сер, 2019 15:37

Як підготувати квартиру до продажу – поради франківського рієлтора

Як підготувати свою квартиру до продажу і чим привабити покупця – розповів “Галці” директор агенства нерухомості Domolux Віктор Фурдіяка.

Ні для кого не секрет, що сучасний ринок переповнений пропозиціями. Здивувати покупця зараз дуже важко, тому ваш товар повинен “закохати” покупця одразу. Пам’ятайте: перше враження про квартиру дуже важливе. Існує декілька технік, як можна зробити квартиру більш привабливою для продажу, одна із них це Home Staging.

Home Staging – це професійна передпродажна підготовка, в процесі якої житло стає привабливішим для покупця. Основана вона на теорії і практиці дизайну інтер’єрів, психології вибору, іміджеології і ріелторській діяльності. Головна мета Home Staging – це «закохати» покупця в конкретну квартиру, щоб прискорити процес покупки.  В результаті професійної підготовки, нерухомість можна продати швидше і дорожче на 10-20%.

            Ось декілька підказок для продавців нерухомості:

 1. Чистота – це перший і найголовніший крок, все повинно блищати від підлоги до стелі.
 2. Максимальне світло. Чим більше світла, тим краще буде виглядати житло. Підберіть лампочки з достатньою потужністю, замініть старі світильники на нові.
 3. Заховайте особисті речі. Якщо в квартирі на момент продажу проживають люди, слід заховати всі особисті предмети – фотографії, портрети, магніти з холодильника.
 4. Нейтральні кольори в інтер’єрі. Якщо штори, скатертина на столі чи чохол від дивана яскравих кольорів, рекомендується поміняти їх на більш спокійний, нейтральний колір.
 5. Пам’ятайте – квартира починається з під’їзду.

           

Звертайтесь в Domolux і тут організують все на найвищому рівні! Адреса: м. Івано-Франківськ, площа Ринок 12/2.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
 • like
 • exciting
 • laugh
 • surprise
 • sad
 • angry