Як підтримати батьків, які пережили втрату дитини у вагітності, пологах або за короткий час після них: “Опіка Ангела” інформує

Автор: Зелінська Таня

21 Nov, 2022 19:18

Поділитись публікацією
Як підтримати батьків, які пережили втрату дитини у вагітності, пологах або за короткий час після них: “Опіка Ангела” інформує

З 15 листопада до 15 грудня ГО “Опіка Ангела” проводить “Місяць обізнаності для медичних працівників по роботі з перинатальними втратами”. Така інформаційна кампанія вже вчетверте проводиться в Україні. 

У цей місяць ГО “Опіка Ангела” інформує медичних працівників з всієї України про специфіку роботи з батьками в горі, надає інформаційні листівки в медичні установи, надсилає посібники по роботі з перинатальними втратами. Також усіх лікарів та медичних працівників запрошують потурбуватися про себе та подивитись вебінари по роботі з батьками у горі та профілактиці професійного вигорання при роботі з втратами.

Цього року “Місяць обізнаності для медичних працівників по роботі з перинатальними втратами” проводиться завдяки фінансовій підтримці ЗМІН Фундації. Це означає, що ще більше медичних установ буде забезпечено запасом інформаційних матеріалів для батьків та ще більше примірників посібника по роботі з перинатальними втратами буде надруковано та розіслано лікарям.

Для працівників УЗД кабінетів, жіночих консультацій, гінекології, перинатальних та неонатальних центрів пропонується безоплатно замовити наступні інформаційні матеріали:

– листівка про щомісячні безкоштовні групи підтримки для батьків в горі;

– листівка “Бути Батьками Ангела”, безкоштовна онлайн програма психологічної підтримки для сімей, які пережили втрату;

– брошура “Перша допомога при втраті”, для батьків, які проживають втрату після 22-го тижня вагітності;

– посібник, адаптовані міжнародні стандарти по роботі з батьками, які переживають втрату “Прощання з Ангелом”;

– наліпка на медичну карту “особлива опіка”;

– значок на дверну ручку “особлива опіка”;

– листівки для батьків;

– одяг для Ангелят.

Форма для замовлення https://forms.gle/WAWYoBy18d5YyNSE7

ГО ‌«Опіка Ангела» у соціальних мережах:‌ 

https://www.facebook.com/angelscareua/

https://www.instagram.com/angels_care_ua/

https://angelscare.org.ua/