Як правильно обрати професію, щоб не залишитися дипломованим безробітним навчали дітей-сиріт у Франківську (ФОТО)

Автор: Турій Роман

24 Бер, 2016 16:15

Поділитись публікацією
Як правильно обрати професію, щоб не залишитися дипломованим безробітним навчали дітей-сиріт у Франківську (ФОТО)

Сьогодні, 24 березня, в Івано-Франківську провели круглий стіл “Твоя професія – твій вибір” для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та їх опікунів.

Майже півсотні майбутніх випускників шкіл та їх опікунів зібрали фахівці служби у справах неповнолітніх.

“Такий круглий стіл ми влаштовуємо традиційно. Сьогоднішній захід є вже третім. Це дуже важливо, оскільки зібрано максимум інформації, про те, що варто знати дітям та їх опікунам. Справа в тому, що, як правило, опікунами дітей є бабусі і дідусі, тобто люди похилого віку. І вони не так добре володіють інформацією про майбутні професії, про ЗНО. Тому ми зібрали фахівців, які можуть кваліфіковано відповісти на їхні питання”, – пояснює начальник відділу опіки і піклування  служби у справах неповнолітніх Марія Дехтяр.

До участі в заході запросили працівників Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, міського відділу Управління державної міграційної служби України в області та міського центру зайнятості.

Як не заблукати в світі професій, про актуальні вакансії розповіла Ірина Харко, представник міського Центр зайнятості. Як правильно підготуватися до ЗНО, які предмети обирати для тестування розтлумачила Тетяна Зуб’як з регіонального центру оцінювання якості освіти. Про особливості отримання паспортів-ІD-карток розповів Василь Непеляк, начальник відділу Управління державної міграційної служби в області.

Протягом кількох годин школярі виконували практичні завдання, тестування, грали в інтерактивні ігри та шукали розв’язання проблемних ситуацій.