Як правильно організувати генеральне прибирання в офісі?

22 Jan, 2021 13:20

Як правильно організувати генеральне прибирання в офісі?

На престиж і репутацію компанії впливають багато чинників. Не останнє місце в цьому переліку займає те, як виглядає офіс. Важлива кожна деталь – інтер’єр, чистота і загальна обстановка.

Клієнтам і співробітникам фірми куди приємніше знаходитися в чистому, провітреному приміщенні без пилу, бруду і неприємних запахів. У таких умовах зростає продуктивність роботи, покращується настрій і здоров’ю людей нічого не зашкодить.

Проте потрібного результату можна добитися тільки при правильній організації процесу і професійному підході. Генеральне прибирання офісу – це не лише питання вашого іміджу, але і здоров’я усіх, хто в нім працює і знаходиться велику частину дня. Віднестися до нього треба відповідально.

Якщо вас цікавить професійний клінінг-сервіс в Харкові та ви давно шукайте відповідального підрядника, можете звернутися в компанію «Ліквідатор».Фахівці зможуть правильно організувати процес прибирання, підібрати потрібні миючі й чистячі засоби. Послуги клінінгових сервісів мають різну вартість. Все залежить від розмірів приміщення та обсягу робіт.

Які види прибирань замовляють в офісі?

У офісних приміщеннях бруд і пил скупчується швидше, ніж у будинках або квартирах. Річ у тому, що впродовж дня в нім знаходиться багато персоналу, який не завжди перевзується, крім того, різні полиці, оргтехніка, столи й інші меблі – це усе поверхні, на яких скупчується пил. Виділяють такі види прибирання офісів :

 • щоденне;
 • генеральне;
 • після ремонту;
 • підготовка офісу перед переїздом.

Щоденне прибирання передбачає такі роботи як винесення сміття, протирання пилу на усіх робочих поверхнях, дезинфекція контактних поверхонь, і миття підлог, чищення ковроліну. Раз на тиждень варто мити підвіконня, протирати меблі й витрушувати килими.

Генеральне прибирання приміщення доцільно проводити приблизно раз на місяць. Тоді до вищепереліченого додається ще миття вікон, дверей і освітлювальних приладів, догляд за технікою (холодильник, мікрохвильова піч, чайник і т.п.) в кімнаті відпочинку (їдальні). Прибирання після проведення ремонтних робіт включає підготовку приміщення для роботи. Максимально усуваються післябудівельні забруднення. Ретельно вимиваються пола, вікна, підвіконня, природно, виноситься будівельне сміття.

Якщо вас чекає переїзд, ви повинні розуміти, що повноцінний затишок буде можливий на новому місці тільки після комплексного прибирання. Такі послуги теж роблять клінінгові компанії, які швидко, якісно та ефективно приведуть приміщення до ладу, а ви заощадите і час, і сили.

Що включає якісне прибирання офісу?

Якісний клінінг офісів повинен проводитися кваліфікованими фахівцями, швидко, безшумно і не порушуючи ритм роботи співробітників. Окрім вологого прибирання і наведення ладу ця послуга включає й інші заходи:

 • дезинфекція і миття санвузлів/кімнат для паління спеціальними засобами;
 • поліровка дзеркал та інших відзеркалювальних поверхонь;
 • озонування, зволоження й освіження повітря.

Ці роботи можуть виконуватися у буденні дні, в робочий час. Додатково, у рамках генерального прибирання, можна виконати наступні маніпуляції:

 • Чищення і виведення плям на м’яких меблях.
 • Мойка приміщень за допомогою парових пристроїв.
 • Прибирання фасадної частини будівлі.

Такі роботи здійснюються, коли офіс порожній, найчастіше на вихідних або у свята. Детальніше вам усе пояснять менеджери, коли ви замовлятимете прибирання.

Де замовити якісний клінінг офісу?

Компанія «Ліквідатор» є клининговой службою, в якій працює досвідчений персонал, що спеціалізується на якісному прибиранні офісів і інших приміщень.

При зверненні в цю фірму фахівці вам завжди допоможуть швидко і якісно підготувати приміщення до переїзду, перепланування й організації робочого процесу. Менеджери компанії обговорять з вами усі нюанси співпраці, ознайомлять з тарифами та погодять терміни. Скориставшись такою послугою один раз, ви більше не сушитимете собі голову над питанням, як прибрати офіс.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
 • like
 • exciting
 • laugh
 • surprise
 • sad
 • angry