Як правильно зігрітися в холодну пору року, – поради лікарів

Автор: Турій Роман

30 Sep, 2014 10:17

Поділитись публікацією
Як правильно зігрітися в холодну пору року, – поради лікарів

З поступовим наближенням осінніх та зимових холодів, виникає питання: як правильно зігрітися та утримати внутрішнє тепло організму. Існує декілька нескладних правил, які допоможуть зігрітися.

Про це повідомляє УНТ.

Спосіб перший. Поступове загартовування організму. Загартовування добре зміцнює судини, та допоможе нормально циркулювати крові по всьому організму.

Спосіб другий. Правильний раціон харчування. Найбільше теплової енергії в організмі утворюється від перетравлення їжі, до складу якої входить білок. Тому, в холодну пору року, в раціоні харчування мають бути присутні м’ясо та риба, а також продукти, які містять жири та вуглеводи, проте, варто не переїдати, інакше, організму доведеться витратити всі сили на перетравлення їжі, що тільки уповільнить процес зігрівання.

Спосіб третій. Для того щоб зігрітися вдома, необхідно розтерти кисті рук та ноги спиртовим розчином (пропорція ½ спирту до води), після чого, треба вдягти теплий светр та шкарпетки, бажано з натуральної шерсті.

Утримати тепло, допоможе натуральний одяг та термобілизна, такі речі, дозволяють організму не тільки зберегти тепло, але й допоможуть шкірі дихати та не пітніти. Важливим моментом, є зберігання ніг у теплі, для цього необхідно носити взуття, що не стискує стопу, та дозволить залишити повітряний прошарок.