Як рахували голоси на “лікарняній” спецдільниці в Івано-Франківську (ФОТО)

Автор: Турій Роман

21 Jul, 2019 23:36

Як рахували голоси на “лікарняній” спецдільниці в Івано-Франківську (ФОТО)

21 липня в Україні відбулися позечергові вибори до Верховної Ради України.

О 20:00 закрилися дільниці. За результатами всеукраїнських екзит-полів, у парламент проходять 5 партій (ІНФОГРАФІКА).

По Івано-Франківську впервнену перемогу здобула кандидатка від “Свободи” Оксана Савчук (ІНФОГРАФІКА).

По завершенню голосування розпочався офіційний підрахунок голосів. “Галка” рахувала результати виборів на спецдільниці №260953, яка працює у міській клінічній лікарні №1 на вулиці Матейки в Івано-Франківську.

У списку виборців тут було 61 особа, з них 42 – лежачі. Впродовж дня волевиявлення здійснили 32 громадян, з них один – не з Івано-Франківська, розповіла “Галці” голова дільниці Валентина Городюк.

“У комісії працює 10 чоловік, всі прийшли на роботу. Розпочали і закінчили голосування вчасно, зауважень, скарг чи проблем у ході голосування у нас не було”, – розповіла Городюк.

Щодо процедури підрахунку голосів, то вона виглядала так: спершу перерахували невикористані бюлетені. Їх “погасили” та запакували. Далі взялися вивчати заповнені бюлетені зі скриньок. Їх оглянули перед відкритям – чи немає слідів взлому або пошкодження.

Після цього взялися рахувати голоси на одномандатному окрузі. 3 32 виборців 10 проголосували за Оксану Савчук, по 4 – за Андрія Сторожука та Івана Гарасимка, два за Олексія Петечела. Також виявили один незаповнений, а отже зіпсутий бюлетень. Ці бюлетені запакували, і взялися рахувати результати по багатомандатному окрузі – за партії.  По сім голосів отримали “Свобода” та “Слуга Народу”, шість – у “Європейської Солідарності”.

Після упакування цих бюлетенів, члени ДВК заповнили протоколи з результатами виборів. Всі документи спакували у спеціальні ящики, і три представники комісії поїхали їх здавати у Окружну виборчу комісію №83, що у адмінбудівлі на Грушевського, 21.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry