Як релокований салон сонцезахисних систем працює у Франківську

Автор: Соня Грейда

02 Бер, 2024 13:33

Поділитись публікацією
Як релокований салон сонцезахисних систем працює у Франківську

Салон сонцезахисних систем “КароМполь” – сімейний бізнес. Його започаткували у 2019 році у Покровську. Та через війну його перенесли до Франківська. 

Про це пише Галка з посиланням на міського голову Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Гульнара власниця салону “КароМполь” зараз з доньками живе та працює в Івано-Франківську. Вони переїхали сюди в липні 2022 року, а її чоловік, Михайло, з 24 лютого 2022 захищає Україну на фронті.

«Все почалося з того, що ми відчули потребу конструкцій сонцезахисту. Але помітили, що нема на ринку достатньої пропозиції. Бізнес ми створили у Донецькій області, а у 2022 році релокували до Івано-Франківська. Назва Карамполь утворена з імен 2-х дочок: Кароліна і Поліна», – розповідає про свою справу Гульнара.

Сучасні системи сонцезахисту можуть бути автоматизовані, чи на ручному управлінні. З актуальних на сьогодні – маркізи, мультиштори, римські штори тощо. Автоматизовані системи сонцезахисту тільки набирають популярності, каже Гульнара.

Жінка каже, що після повномасштабного вторгнення їхній салон не припинив роботу, оскільки було чимало замовлень: люди купували жалюзі та штори для світломаскування. 

В часі війни важливо підтримувати бізнес. Робота кожного підприємця непроста, а зараз й поготів, – каже міський голова Франківська. Тому існує така ініціатива, як підприємницька п’ятниця, коли мер відвідує місцеві бізнеси.

«Це родинний бізнес. Чоловік власниці захищає Україну у лавах ЗСУ. Сама дружина з дітьми переїхала з Покровська. Мені також доводилося там бувати. Зараз сім’я проживає у Франківську. Закликаю підтримувати місцевий, релокований бізнес. Бо це економіка, робочі місця, податки і доходи», – каже Марцінків.