Як розвинути пам’ять: кращі ігри для дорослих

Автор: Борис Марія

27 Вер, 2022 17:14

Поділитись публікацією
Як розвинути пам’ять: кращі ігри для дорослих

Навіщо розвивати пам’ять? Хтось вирішує це зробити з цілком практичних причин – щоб легше запам’ятати номери телефонів чи робочу інформацію.

Але ще важливіше, що розвиток когнітивних здібностей рятує нас від вікових порушень мислення. Тренування пам’яті може убезпечити навіть від деменції. Тож навіщо перетворювати стан свого розуму в азартну гру? Допоможіть йому так само, як бонус за реєстрацію без депозита допомагає виграти. Всього півгодинки на день на тренування мозку дозволять зберегти адекватний розум надовго.

Тренування онлайн

Найпростіший спосіб розвинути память – скористатися для цього тренажером онлайн. Існують підходящі сайти подібного напрямку, а також додатки для смартфонів. Останні навіть зручніше, адже дозволяють займатися навіть у черзі чи по дорозі на роботу. Достатньо всього 5 хвилин, щоб потренувати когнітивні здібності.

Прикладом може слугувати сервіс Remembery від Dreamy Dingo. За допомогою кольорових карток з символами і зображеннями, додаток дозволяє проходити все більш складні тренування на запам’ятовування.

Також додаємо список сайтів-тренажерів когнітивних здібностей. Вони допомагають не лише розвинути память, але і протестувати здібності, відволіктися, навантажити себе цікавими логічними задачами.

  • Cognifit;
  • Petruchek;
  • Uplift;
  • Quantified-mind;
  • Brainexer.

Щоб отримати результати – не потрібно присвячувати логічним іграм все життя. Півгодини на день, навіть у транспорті – цілком достатньо. Якщо не виходить – результат принесуть навіть 10 хвилин щодня, за умови регулярних занять.

Шахи чи згаданка – для любителів офлайн ігор

Якщо онлайн-розваги то не ваше – не проблема. Можна скористатися класичною грою чи розвивати пам’ять разом з друзями.

Традиційно, однією з кращих ігор для тренування пам’яті вважаються шахи. Причиною цього є те, що гравці мають запам’ятовувати ходи, аналізувати поведінку супротивника. Не бійтеся, якщо одразу у вас це не виходить. Для початківця абсолютно нормально думати одним ходом наперед. Але, освоюючись з правилами гри – ви будете держати в розумі все більше інформації.

Альтернативою для молодих та веселих може стати гра “Згаданка” від Dodo Socks. У комплекті 33 пари однакових зображень. За один хід гравець може перевернути дві картки. Якщо вони однакові – гравець набирає бал, ні – картки повертаються на місце відбувається перехід ходу. Переможцем може стати той, хто запам’ятає максимум перевернутих карток, щоб набирати бали.

Партнерська публікація.

Рекомендуємо дотримуватися принципів відповідальної гри.