Як швидко вивчити англійську мову і для чого це потрібно

02 Sep, 2021 19:53

Як швидко вивчити англійську мову і для чого це потрібно

У стрімко мінливому світі володіння мовою допомагає не тільки налагодити комунікацію з величезною кількістю людей, але і тренує мозок, пам’ять, дисциплінує і розвиває здібності до навчання інших іноземних мов.

Так як же швидко освоїти англійську мову і для чого це потрібно?

Користь очевидна

У вимогах роботодавців все частіше і частіше зустрічається пункт про обов’язкове володіння англійською мовою. І це не дивно, адже англійська давно вважається міжнародною діловою мовою – нею володіють представники більшості європейських і західних компаній-партнерів. Для фірми, яка прагне вийти на міжнародний рівень, дуже важливо, щоб персонал володів англійською.

Як швидко освоїти мову?

Існує маса технік, що дозволяють в стислі терміни опанувати іноземну мову. Але серед усього розмаїття особливо виділяється онлайн-школа Friends Club, що спеціалізується на груповому та індивідуальному навчанні англійській мові. Під час обмежень, викликаних пандемією коронавірусу, безвідривне навчання в режимі онлайн особливо підходить для більшості користувачів.

Чи можна вивчити цілий офіс?

Таким питанням відразу задаються ефективні топ-менеджери, в офісі яких багатьом слід ґрунтовно взятися за англійську. Групові заняття онлайн обійдуться дешевше, ніж навчання кожного співробітника індивідуально. Крім цього, на таких заняттях з професійним репетитором помітно зміцнюється корпоративний дух. Помічено, що до вивчення мови за програмою Friends Club колектив складався із співробітників, а після закінчення курсів перетворювався в згуртовану команду, що благотворно позначалося на бізнес-інтересах підприємства.

У чому «фішка» навчання?

Крім онлайн-занять для груп різного типу, в школі Friends Club працюють професійні лінгвісти та носії мови з англомовних країн. Адже більшість аналогічних курсів закінчуються тим, що людина, більш-менш стерпно читаючи і листуючись англійською, зовсім не вміє розмовляти, і його інгліш – це абракадабра для британця, австралійця або американця.

Подібного не станеться в цій школі, оскільки учні на курсі будуть чути живу мову носія мови, докладно переймаючи правильну вимову і навіть інтонації.

Не бійтеся здобувати знання – вперед, за вивчення англійської, який переверне ваше життя!

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry