Як студенти і викладачі медуніверситету Говерлу підкорили (ФОТО)

Автор: Застава Максим

18 Вер, 2019 09:48

Як студенти і викладачі медуніверситету Говерлу підкорили (ФОТО)

Днями студенти випускного курсу, деканат фармацевтичного факультету, працівники кафедр та різних підрозділів ІФНМУ з сім’ями разом із представниками практичної фармації, членами Івано-Франківської обласної фармацевтичної асоціації здійснили похід у Карпати та сходження на найвищу гору України — Говерлу.

Читайте також: Понад сотню студентів-іноземців ІФНТУНГ отримали дипломи бакалаврів (ФОТО)

Загалом гору підкорили 100 учасників, повідомляє пресслужба вишу.

Подія була приурочена одразу кільком пам’ятним датам. Це 20-ліття фармацевтичного факультету ІФНМУ, 20-ліття заснування Дня фармацевтичного працівника, День фізичної культури і спорту та 74 річниця заснування ІФНМУ.

До слова, її офіційне святкування відбудеться у четвер, 19 вересня, у дворику центрального корпусу медуніверситету.

«Нам необхідно об’єднати зусилля вчених та практичних працівників для реалізації основної місії професії фармацевта в Україні — надання якісної фармацевтичної опіки для кожного, хто переступає поріг аптечного закладу. Також необхідно популяризувати здоровий спосіб життя, що ми і зробили сьогодні усі разом!, — зауважує голова Івано-Франківського осередку громадської організації «Всеукраїнська фармацевтична палата», комерційний директор ТОВ «Іва-фарм», провізор вищої категорії Іван Венгринюк.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry