Як у франківському виші святкують Китайський Новий рік (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

05 Лют, 2019 11:29

Поділитись публікацією
Як у франківському виші святкують Китайський Новий рік (ФОТО)

5 лютого студенти та викладачі Прикарпатського національного університету провели святкові заходи з нагоди Свята Весни, або, як ще його називають, Китайського Нового року або Місячного Нового року.

Китайський новий рік в 2019 розпочинається 5 лютого і триватиме до 24 січня наступного року, інформує Галка. Новий рік у Китаї святкують 15 днів. Протягом цього часу люди їдять, ходять в гості. Завершується святкування Святом ліхтариків. Обов’язковими у цей день є спеціальні рисові кульки з солодкою начинкою, які символізують єдність сім’ї.

У рамках святкування в Прикарпатському національному університеті  відбулась концертна програма а також квести, майстер-класи з вирізки, плетіння. Ще студенти та викладачі записали відеопривітання з Новим роком на китайській мові. Наприкінці відбулась китайська чайна церемонія.

Організаторами заходу є старший викладач кафедри загального та германського мовознавства факультету філології Ірина Ілійчук викладачі-практиканти з китайської мови – Сунь Хайлін та Лі Веньцзюнь (КНР).

Нагадаємо, що з 2016 року Прикарпатський університет є членом університетської спільноти “Один пояс – один шлях” (Великий шовковий шлях”.) Також налагоджена двостороння співпраця з Центральною академією мистецтв міста Пекін (КНР), Тяшунським класичним університетом (КНР).