Як у Франківську адаптують діток, які втратили на війні близьких (ФОТО)
11 Лип, 2024 19:09
У ветеранському хабі в Івано-Франківську стартував проєкт “Школа СуперГероїв” для дітей, які через війну втратили близьких. Заняття вже стартували, втім набір триває до 15 липня.
Читайте також: Легалізована праця й допомога держави: як на Івано-Франківщині працює компенсація за працевлаштованих ВПО
Мета, діляться з “Галкою” організатори, допомогти малечі розвинути в собі соціальну активну особистість. Ініціатива охоплює різноманітні заходи, тренінги, заняття, які покликані вдосконалити комунікативні навички, впевненість в собі, лідерські якості, медійну та фінансову грамотність тощо.
Заняття вже стартували, перше почалося зі знайомства. Учасники розповідали про себе, поділились своїми сильними й слабкими сторонами.
“Кожен учасник отримав написані на аркушах паперу свої та чужі сильні та слабкі сторони, які потім обговорювалися в групі. Це дозволило дітям зрозуміти, чому іноді важко вказувати на свої слабкі сторони і як вони можуть працювати над собою. Заняття “Як мене сприймають інші” допомагає чіткіше усвідомити свою самопрезентацію в суспільстві”, – діляться у Школі.
Діти познайомилися зі Станіславом Онищуком, директором шпиталю “Брасс” та Оленою Дудзенко, психологинею та керівницею Ветеранського простору.
Зокрема Онищук розповів про свій життєвий шлях та ідею створення “Школа СуперГероїв”. Він поділився, як участь у подібній школі в минулому допомогла йому здобути важливі навички, які стали в пригоді.
Друга частина заняття була присвячена постановці голосу та самопрезентації. Ірина Онищук, акторка Івано-Франківського драматичного театру, навчала дітей вправ, після чого кожен учасник готував відеопрезентацію про себе. Це дало дітям можливість попрактикуватися в публічних виступах і впевненості у собі.
Завершальне заняття на візуалізацію мрій допомогла дітям уявити своє майбутнє.
“Кожен написав, як бачить своє життя через п’ять років, і потім обрав ролі для інших учасників, які символізували їхні мрії. Така своєрідна візуалізація майбутнього, яка продемонструвала, чи вона саме та, яку очікують, чи, можливо, щось потрібно змінити”, – зазначають організатори.
Набір в проєкт триває до 15 липня. Приєднатися можна за телефоном: 0668844324.