Як у Франківську зустрічали перший авіарейс зі Стамбулу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Автор: Турій Роман

30 Бер, 2016 22:20

Поділитись публікацією
Як у Франківську зустрічали перший авіарейс зі Стамбулу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьомий напрямок Turkish Airlines в Україні – Івано-Франківськ Провідна авіакомпанія Європи розширює карту маршрутів та відкриває сьомий напрямок в Україні – Івано-Франківськ.

30 березня 2016 року літаки Turkish Airlines почали виконувати щоденні рейси за маршрутом Івано-Франківськ – Стамбул. Вильоти з Івано-Франківська до аеропорту ім. Ататюрка здійснюються о 12:00, рейси зі Стамбула – о 09:05. Час в дорозі становитиме близько двох годин.

Вартість квитка в обидві сторони становить від 99 доларів (з урахуванням усіх аеропортових зборів і податків). Для мешканців Івано-Франківська та Прикарпатського регіону з`явилась прекрасна можливість відвідати будь-яку з 113 країн світу, які охоплює найширша в світі карта польотів авіакомпанії Turkish Airlines.

30 березня 2016 року в міжнародному аеропорту Івано-Франківська відбулась офіційна церемонія відкриття регулярних рейсів Turkish Airlines за маршрутом Стамбул – Івано-Франківськ – Стамбул. Участь у церемонії взяли представники авіакомпанії Turkish Airlines: пан Зії Ташкент, старшого віце-президента Turkish Airlines з продажу та пана Мерта Дорман, віце-президент з продажу у Східній Європі та Балканському регіоні, міський голова Руслан Марцінків, директор Міжнародного аеропорту Івано-Франківська Осипенко Петро Миколайовичта Генерального консула України в Стамбулі Боднаря Василя Мироновича.

«Ось уже 23 роки Turkish Airlines дотримується своєї головної місії – створити більше можливостей для подорожей по всьому світі жителям України. Прикарпатський регіон відіграє значну роль в розвитку туристичних, культурних та економічних відносин між Туреччиною та Україною. На даний момент заплановано щоденне виконання рейсів, зі зручним часом вильоту з Івано-Франківська, що дозволить українцям відвідати не лише Стамбул, а й більшість з 285 напрямків авіакомпанії Turkish Airlines по всьому світі – швидко, безпечно та комфортно», – прокоментував урочисту подію старший віце-президент Turkish Airlines з продажу Зія Ташкент.

Географія польотів Turkish Airlines охоплює 285 напрямків у 113 країнах світу – це найбільший показник серед авіаперевізників у світі. Флот Turkish Airlines представлений 304 літаками і є наймолодшим у Європі: середній вік повітряних суден становить 6.8 років.