Як у Галичі ведмеді ласують херсонськими кавунами (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

06 Сер, 2019 17:45

Як у Галичі ведмеді ласують херсонськими кавунами (ВІДЕО)

Підприємці Івано-Франківська поділилися кавунами з родиною ведмедів, врятованих з Херсона до Галицького національного природнього парку.

З другої половини літа починається період посиленого споживання ведмедями їжі та підготовки до зимівлі. Як відомо, у Галичі мешкає четверо бурих ведмедів.

“Допомагайте, якщо маєте можливість та бажання. Будемо вдячні за будь-яку городину, горіхи, ягоди, фрукти, мед. При великих обсягах можемо організувати доставку”, – кажуть у Галицькому національному природньому парку, пише “Галка”.

Організацію та доставку здійснено громадською організацією “Еко-Галич”.

WATERMELONS

KHERSON WATERMELONS FOR 'KHERSON' BEARSХЕРСОНСЬКІ КАВУНИ – "ХЕРСОНСЬКИМ" ВЕДМЕДЯМДо Івано-Франківська та околиць доїхали херсонські кавуни! Дякуємо підприємцям Івано-Франківська, які щиро поділилися кавунчиками з родиною ведмедів, врятованих з Херсона до Галицького національного парку.Організацію та доставку здійснено громадською організацією "Еко-Галич". Дякуємо благодійникам та спонсорам!З другої половини літа починається період посиленого споживання ведмедями їжі та підготовки до зимівлі. Допомагайте, якщо маєте можливість та бажання. Будемо вдячні за будь-яку городину, горіхи, ягоди, фрукти, мед. При великих обсягах можемо організувати доставку. Video footage by Володимир Бучко

Опубліковано Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи Вівторок, 6 серпня 2019 р.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...