Як у горах на Долинщині споруджують кемпінгове містечко (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

20 Лис, 2020 09:13

Як у горах на Долинщині споруджують кемпінгове містечко (ФОТО)

Студенти Прикарпатського національного університету спільно з громадою Витвицької ОТГ Долинського району та Проєктно-освітнім центром університету “Агенти змін” створюють кемпінгово-наметове містечко “Байки бойка” в урочищі Бовкоти.

Читайте також: П’яний священик, який вчинив ДТП у Франківську, відбувся 340 гривнями штрафу

Місце серед бойківських Карпат, пояснили “Агенти змін”, вибрали не випадково. Гірський туризм на Івано-Франківщині значною мірою розвинений на Гуцульщині (Яремче, Микуличин, Поляниця). Тоді як інші, не менш мальовничі місцини, залишаються на марґінесах.

Одночасно програму розвитку туризму в урочищі Бовкоти розробляли у Витвицькій ОТГ, з якою університет підписав у 2018 році угоду про співпрацю. Тому студенти ПНУ з фахівцями “Агентів змін” почали спільну розробку програми з Витвицькою громадою, інформує “Галка” з посиланням на сайт університету.

“Тоді й почалася підготовка за менторської підтримки фахівчині “Агентів змін”, доцентки кафедри фінансів Тетяни Мигович, ще й до більшого конкурсу Івано-Франківської обласної ради, – каже Світлана Кропельницька, директорка Центру “Агенти змін”, доцентка кафедри фінансів Прикарпатського університету. – Це був обласний конкурс програм і проєктів. Ця проєктна ідея, вже спільна, наших студентів і Витвицької громади, теж перемогла на конкурсі”.

Сьогодні на місці в урочищі Бовкоти Витвицької ОТГ вже споруджено шість дерев’яних будиночків та дві відкриті веранди. Розташувалося містечко на березі гірської річки Лужанки. Попереду ще багато роботи. Містечко планують розширювати. Тут, кажуть представники місцевої громади, можна буде не лише зупинитися на відпочинок приїжджим туристам. Місцевість і комплекс сприятимуть проведенню різних виїзних тренінгів, таборувань, спортивних змагань.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...