Як в соцмережах відреагували на страйк перевізників

Автор: Вадим Войтик

16 Тра, 2014 10:02

Поділитись публікацією
Як в соцмережах відреагували на страйк перевізників

Roman Yarychkivskiy. Чому влада не платить пільговикам гроші на проїзд? А перекладає це на перевізників? Ясне діло, що вони не хочуть возити пів автобуса безкоштовно!

Роман Трайтурак. Ті перевізники взагалі офігіли. нехай відкриють свою бухгалтерію. Скільки заробляють. А то так плачуться за збитки, що таке враження, що вони страшні альтруїсти і возять всіх безкоштовно.

Lesya Rudchuk. Та ну, з наявних пенсій нереально платити за проїзд нехай обмежать пільгові категорії-це скоротить *витрати*.

Ярослав Галич. Після 8 години взагалі важковато добратись .Бо таяк самі кажуть повітрє возити не хочемо.

Роман Трайтурак. І квитки нехай введуть. Тоді можна буде побачити їх реальний прибуток. А якщо завтра не вийдуть – оштрафувати.

Ільків Ірина. Взагалі страйк треба оголошувати не перевізникам а нам пасажирам-відмовитись один день від їх так званих послуг і подивитись хто ше кому умови буде ставити, наше місто не таке вже і велике можна пішки перейти або скористатись тролейбусами .

Yura Kropelnytskiy. Особливо прикольно зранку слухати російський шансон. під час війни з московитами.

Bogdan Kukul. спочатку хай відмиють ті маршрутки і водіїв та навчать їх їздити по правилах.

Irina Davydenko. І взагалі, треба як у цивілізованих країнах – форма, чистота, ввічливість і кондиціонер. Я за це готова платити. А так, можна іх взагалі геть :))) Жартую.

Marta Bolkun Zakharova. Дякувати богу, хоч один день без тих виналязків зі скрипучими колодками, свистячими ремеями і чорними вихлопами!

Василь Садовський. Має бути муніципальний громадський транспорт, що відповідав би європейським нормам і стандартам. Ці приватні “вуйки” вже достали. Можна подумати, що всім громадянам вже збільшили на 50 % зарплатню.

Sergey Glow. Нарешті я зможу перейти вулицю на пішохідному переході вдень на С.Стрільців

Роман Даниленко. В кожен бус касові апарати, хто не згідний, той злодій, який обкрадає нас людей і неньку Україну! Є не морально та підступно з їхньої сторони піднімати тарифи, якщо вони не можуть підтвердити скільки взагалі вони обслужили людей!

Wolodymyr Zanyk. Взагалі-то квиток – не лише підтвердження чисельності пасажирів, а ще проїзний документ, яким пасажирові надається гарантія сервісу, страхування, між іншим… Хай собі реєструються підприємцями, але надають документ про оплату. Вам у кнайпі рахунок за каву дають, і по барабану, чи то підприємець, чи акціонерне товариство

Ігор Чіпко. Надати перевагу комунальному траснпорту (тролейбусний парк). Впорядкувати кількість маршрутів (зменщити). Замінити малогабаритні автобуси на великі, що курсуватимуть строго за графіком. Кому не подобається .. досвідос.

Валерій Західняк. Жителі міста повинні поставити перевізників на місце. Інакше перевізники вилізуть вам на голову.

Начальник колони. За зрив перевезень їх треба буде позбавити ліцензій і подати до суду — щоб погашення збитків було ,як мінімум, вартість одного автобуса з маршруту. Місту давно пора зробити порядок з цими «наглюками».В країні біда, а вони ще й «помагають»! Можна ще мобілізувати буси до армії — теж буде користь. СТРАЙКУЙТЕ НА ЗДОРОВЯ — лиш потім не плачте!!!!

Олег. Та пішли вони на…!!! Най спершу шоферів помиють! І квитків закуплять… Слів нема просто… Б… Страйкуни…

IT. В кожен бус касові апарати, хто не згідний, той злодій, який обкрадає нас людей і неньку Україну! Невидавання квитків і підтвердження заробітків, ясно говорить проте, що всі перевізники злодії! Злодіям не місце в Івано-Франківську!

Олександр. Я теж підтримую, що у перевізників наглість через край уже ллється. За 100 метрів проїзду і 2 грн. забагато. У інших містах за один круг відстань така, як у наших за 10, а ціни хочуть однакові. Нехай спочатку сервіс і усе інше забезпечуть, а потім нарікають на важке життя. Як-то кажуть, ціна повинна відповідати якості.