Як ведмідь у Галицькому нацпарку намагався злізти з даху будиночка (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

18 Кві, 2019 07:53

Як ведмідь у Галицькому нацпарку намагався злізти з даху будиночка (ВІДЕО)

Ведмідь Мир, який мешкає у Галицькому нацпарку, вскочив у маленьку халепу.

Клишоногий вирішив залізти на дах будиночка, але через свою обережність не міг спуститись до низу. Дощ перетворив дах на слизьку гірку, що теж не додавало впевненості. Миру довелось буквально просочуватись у віконце в даху, яке він прогриз, пише “Галка” з посиланням на Eco-Halych: Реабілітація дикої природи.

“Ми навмисно залишили відео з оригінальним звуком. Якщо прислухатись, можна почути тривожні звуки матусі Діни. Довелось понервувати”, – розповідають працівники нацпарку.

У коментарях до відео користувачі Facebook діляться позитивними емоціями від перегляду:

“Зате зубки поточив”, – пише Kateryna Pushkareva.

“Так пташки розширюють собі вічко в шпаківні!”, – додає Николь Райс.

 “Жулік”, – пише Елена Кирпа.

MYR'S TROUBLE

ХАЛЕПАНепосидючий Мир ускочив у невеличку халепу. По старій пам'яті вирішив залізти на дах будиночка. Залізти – заліз. З платформи. А ось вроджена обережність не дозволяє спускатися, не бачачи і не відчуваючи підлоги під ногами. Майстри добре попрацювали, тому реконструювати дах було не легко. Дощ перетворив дах на склизьку гірку, що теж не додавало впевненості. Миру довелось буквально просочуватись у новостворене вузеньке віконце в даху. Повірити в це було неможливо. Ми навмисно залишили відео з оригінальним звуком. Якщо прислухатись, можна почути тривожні звуки матусі Діни. Довелось понервувати.—TROUBLEIndomitable Myr jumped into a little trouble. He decided to climb on the roof of the treehouse as he did before repair. Climbed. From the platform. But the innate caution didn't let him to descend without seeing or feeling firm floor under his feet. The masters worked well, so it was not easy to reconstruct the roof again. The rain turned the roof into a slippery slide, which also did not add confidence. Myr had to leak into a newly formed narrow window on the roof. We didn't trust our eyes.We deliberately left the video with its original sound. If you listen to, you can hear the disturbing sounds of Dina's mom. She had to be nervous.

Опубліковано Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи Вівторок, 16 квітня 2019 р.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...