Як відсвяткувати День Народження дитини незабутньо?

10 Чер, 2024 19:14

Поділитись публікацією
Як відсвяткувати День Народження дитини незабутньо?

Щоразу, коли ми святкуємо день народження наших дітей, ми хочемо, щоб це було по-справжньому особливо. Ми прагнемо, щоб кожен момент був наповнений веселощами, сміхом та незабутніми враженнями.

Читайте також: Акція від ЧУБІ БУМ: Дітям захисників – вхід у подарунок

І якщо ви шукаєте місце, де кожен елемент святкування вражатиме вашу дитину, дитячий розважальний центр в Івано-Франківську ЧУБІ БУМ – саме те, що вам потрібно.

Перше правило успішного святкування – планувати завчасно. Тому, коли у вас є місяць до дня народження вашої дитини, відразу телефонуйте в ЧУБІ БУМ, де адміністратор допоможе вам організувати свято.

Вибір кімнатки для святкування – це важливий крок. В ЧУБІ БУМ ви знайдете безліч кімнаток монстриків-ЧУБІКІВ. Вам потрібно лише обрати ту, яка сподобається найбільше.

  • Ресторан зі смачною їжею 

Чудова новина – вам не потрібно турбуватись про їжу! В ЧУБІ БУМ чудове меню до дитячого Дня народження: піца, суші, бенкетні та спеціальні страви для дітей. Отже, ви можете бути впевнені, що всі гості будуть ситі та задоволені 😉

  • Анімація та Розваги

Справжнє свято не може обійтися без анімації. У ЧУБІ БУМ ви можете обрати з величееезного спектра анімаційних програм для справжніх веселощів! Від повітряних кульок до фотобоксу, від квестів до хімічних шоу – ви обов’язково знайдете щось, що зробить свято незабутнім для всіх присутніх.

Окрім безлічі розваг та анімацій, ви можете завітати на 4-й поверх ЧУБІ БУМ, де знаходиться АЖ 11 атракціонів віртуальної реальності. На них буде цікаво як дітям, так і дорослим! VR-атракціони – справжній заряд адреналіну та драйвових емоцій!

До зустрічі за адресою Південний Бульвар 36В, м. Івано-Франківськ.

Зателефонувати на рецепцію: 0986009933

 Діткам захисників вхід у ЧУБІ БУМ у подарунок! Читай деталі…

*реклама

Теги: