Як викладачка франківського медуніверситету лікує мистецтвом (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

05 Лис, 2018 17:46

Як викладачка франківського медуніверситету лікує мистецтвом (ФОТО)

Чи чули ви, що картинами можна лікувати? Команда OGOGO! поспілкувалась з Галиною Григорук – мисткинею, асистенткою кафедри загальної практики (сімейної медицини), фізичної реабілітації та спортивної медицини ІФНМУ . Поруч із лікарською і викладацькою діяльністю, жінка є авторкою численних картин. 


37694838_426152347792572_534002127249342464_n

Випадковостей не буває

Скоро буде вже 3 роки, як я почала малювати. Натхнення прийшло до мене після Різдвяних свят. Я сказала б, що це сталося випадково, якби, звичайно, вірила у випадковості. Проте вважаю, що випадковостей в житті не буває. Все сталося саме так, як і мало статися. Малювати я любила завжди з раннього дитинства, і в шкільні, студентські роки теж мріяла вступити додатково на художній факультет і вчитися живопису. Але так не склалося – адже всьому свій час…

Про першу картину

Три роки тому я прогулювалась містом і ноги самі привели мене до крамнички, де продавались художні матеріали і різні товари для творчості. Я зайшла туди не маючи наміру щось купити. А вийшла вже з фарбами, пензлями, полотнами. Повернувшись додому одразу почала малювати. Пам’ятаю, що це затягнулося до глибокої ночі. І як результат – з’явилася моя перша картина, намальована олійними фарбами. З того часу обожнюю запах олійних фарб і вже не уявляю своє життя без живопису.

Про вчителя

Протягом року я вчилася малювати самостійно, переглядаючи відеоуроки в youtube. Потім прийшло розуміння, що для розвитку потрібно рухатись далі, вчитися цьому більш професійно. І я знайшла «свого» вчителя, якому дуже вдячна. Це – Любомир Худяк. В нього почерпнула дуже багато для себе і саме в неймовірній творчій атмосфері його студії – «Мистецькій мансарді» – створювалось багато моїх картин. Тут я познайомилась з чудовими творчими людьми, художниками, і ми разом малюємо, спілкуємось і прагнемо розвиватись. Не беруся визначати той стиль, в якому я малюю, тим більше, що він періодично змінюється – я пробую щось нове, від чогось відмовляюся, вивчаю цікаві для мене техніки. Стиль нехай краще визначають арт-критики. А для мене важливим є процес творення. Свої картини я малюю переважно олійними фарбами, а також використовую акрил.

Читайте більше на OGOGO!

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...