Як волонтерка з Прикарпаття везла швидку допомогу для полку “Азов” (ВІДЕО)

Автор: Назарій Боднарчук

02 Apr, 2023 10:43

Поділитись публікацією
Як волонтерка з Прикарпаття везла швидку допомогу для полку “Азов” (ВІДЕО)

За рік повномасштабної війни волонтерка з Верховини побувала у багатьох гарячих точках. Цього разу вона відвезла “азовцям” швидку. 

Вікторія розповідає, що вже звикла долати сотні кілометрів. За весь час вона провела за кермом близько 70 днів. За її словами, разом з командою вже зробила понад 30 поїздок. Вона побувала в Бучі, Бахмуті, Херсоні, Гостомелі, Макарові, Бородянці, Ізюмі, Донецькій та Харківській областях. Одного разу Вікторія навіть дивом вціліла, пише Галка.

“Ми заїхали в Бахмут в період, в який не можна було заїжджати взагалі, навіть військовим. Там був час роздачі допомоги з 8 до 9 ранку максимум. Я перший раз заїхала о 12 годині дня. Я почала їздити шукати людей, ходити підвалами. Ми поверталися назад, бо були дуже сильні обстріли в той день. Я прям не розуміла, з якої сторони вона зараз впаде. Ми поверталися єдиною дорогою, яка була, — Часів яр. Я розумію, що в мене ще є приблизно 100 пакетів. Я не можу з ними просто повернутися додому, коли я проїхала більше тисячі кілометрів. І я кажу: ми повертаємось назад. Один з хлопців вийшов. А Діма і його брат Вадим заїхали зі мною і якось так співпало, що були якраз люди. Я роздала допомогу. Буквально 2-3 пакети я лишила на блокпості. Після того я зв’язалася з одною дуже відомою волонтеркою, яка саме займалася Бахмутом. Я їй розповіла цю історію, і вона написала: “Або за тебе хтось молиться, або тебе тільки Господь Бог оберіг. Я просто в шоці, що ти жива. Будучи тут уже пів року, каже, я знаю, про що говорю”, – поділилася Вікторія.

Цього разу, окрім швидкої, Вікторія везла продукти харчування для місцевих та захисників. Це вже вдруге вона їхала саме до полку Азов і везе все необхідне.

Детальніше у відео ютюб-проекту Говорить Суханов.