Нестандартні, оригінальні рішення — основа сучасного дизайну інтер’єрів. Це досягається за допомогою поєднання різних кольорів, фактур, форм і, звісно ж, освітлення. Адже завдяки грамотно побудованій системі ламп і торшерів можна не тільки візуально розширити простір кімнати та наповнити її затишком, а й, наприклад, розділити одне помешкання на декілька окремих зон.
Для створення освітлення зараз дуже популярним є використання світлодіодних стрічок: це економічно, зручно і стильно. Існує досить багато типів таких приладів. І якщо ви хочете теж прикрасити ними свій інтер’єр, слід розібратися, яка саме світлодіодна стрічка від Led Story вам потрібна.
Основні характеристики світлодіодних стрічок
Світлодіодний прилад, що буде розташований в приміщенні, не потребує надто високого ступеня вологозахисту (в цьому є потреба хіба що у разі обладнання санвузла, бані чи басейну). Тому свою увагу слід зосередити на таких характеристиках:
- Колір. Найуніверсальніший варіант — холодний або теплий білий, проте можна вибрати й кольорові лампочки: червоні, сині, зелені, жовті. Є й моделі, що здатні змінювати колір: вони обладнані більш дорогими трьохкристальними світлодіодами.
- Кількість світлодіодів на 1 метр стрічки. Для освітлення великих зон (наприклад, стелі) краще використовувати моделі зі 120 чи 240 лампочками на 1 метр. А для невеликих ніш, робочої зони або окремих меблів підійдуть стрічки з 60 діодами на 1 метр довжини.
- Потужність. В середньому вона складає 4,5-6 Вт/м. Але є й надпотужні варіанти — 8-9 Вт/м.
Щоб визначитись з характеристиками, слід врахувати одразу декілька факторів: необхідну довжину стрічки, площу приміщення, наявність інших джерел світла тощо.
З чим можна поєднувати таке освітлення?
Якщо ви плануєте використовувати світлодіодну стрічку в інтер’єрі, це не означає, що вона має стати єдиним освітлювальним засобом. Вона гармонійно поєднується з локальними приладами: лампами, торшерами, бра, навісними люстрами тощо.
Завдяки універсальності та мінімалістичності стрічка вдало вписується у будь-який інтер’єр: футуристичний, мінімалістичний, скандинавський, лофт тощо. До речі, для ретро інтер’єрів можна обрати так званий світлодіодний неон. Такі моделі виглядають точно як газові трубки з минулих століть і надають приміщенню особливої атмосфери.