Як Яценюк ремонт дороги на Прикарпатті перевіряв (ФОТО)

Автор: Валько Юрій

11 Бер, 2016 13:23

Поділитись публікацією
Як Яценюк ремонт дороги на Прикарпатті перевіряв (ФОТО)

Як повідомляла “Галка“, до Івано-Франківської області 11 березня завітав прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Читайте також: Стало відомо, хто йде в мери Івано-Франківська від «Платформи громад» (ФОТО)

У селі Крилос Яценюку розповіли про ремонт дороги Івано-Франківськ – Львів. Ремонт здійснено на ділянці 76,6 кілометра за 449 мільйонів гривень з державного бюджету.

Як повідомив Андрій Пивоварський, міністр інфраструктури, на дорозі залишилося нанести розмітку.  Зараз там  тимчасова, а коли потепліє, буде пластикова. Гарантія на дорогу – 10 років.

“Пообіцяли минулого року, що буде зроблена дорога Івано-Франківськ- Львів – і тепер вона зроблена”, – заявив Яценюк.

За його словами, на черзі роботи на дорогах на Рахів та Чернівці. Вони мають розпочатися у квітні. Загалом на ремонт доріг в Україні планують витратити у 2016 році 14,2 мільярда гривень.

Пивоварський додав, що дорогу Івано-Франківськ-Чернівці мають завершити вже цього року, на неї виділять 350 мільйонів гривень. Також 2016-ого планують закінчити “підкову” через Івано-Франківськ, Верховина, Вижниця. Капремонт дороги Івано-Франківськ-Рахів відбуватиметься за кошти від міжнародних фінансових організацій, проте цього року її не встигнуть завершити.

Голова ОДА Олег Гончарук повідомив, що за рік в області було виділено понад 800 мільйонів гривень, з них близько 200 мільйонів – кошти місцевих бюджетів.  Він заявив, що Івано-Франкіщина цього року має стати  прикладом зі співфінансування ремонту доріг з місцевих бюджетів.

Також прем’єр міністр має провів нараду з головами районних адміністрацій.