Як захистити вікна від палючого сонця

25 Oct, 2021 15:59

Як захистити вікна від палючого сонця

Влітку сонячні промені стають просто нестерпними і єдиний спосіб захистити своє житло від палючого сонця – встановити жалюзі.

Вертикальні жалюзі підходять практично скрізь. Незалежно від того, розміщені вони на великих або маленьких вікнах, ефект буде однаковим, вони створять тінь і збережуть прохолодне повітря в кімнаті. Конструкцією дуже легко управляти, тому чим більше ви нахиляєте ламелі, тим більше світла буде в бажаному просторі. Ви також можете повністю закрити їх, щоб затінити кімнату або, навпаки, розсунути планки, щоб наповнити будинок яскравим світлом.

Вертикальні жалюзі мають багатофункціональний дизайн, що робить їх універсальними і придатними під будь-який стиль інтер’єру. У більшості випадків, завдяки відносно невисокій вартості і шикарному зовнішньому вигляду, цей тип жалюзі є найкращим серед людей, які вибирають сонцезахисні системи для офісу або будинку.

Частково принадність вертикальних жалюзі в тому, що вони візуально збільшують простір, в якому вони встановлені. Забезпечують додаткове світло (при необхідності) і надають простору об’єму. Якщо у вас кімната з низькою стелею, то найкраще вибрати саме цей вид жалюзі. Вони мають ряд переваг:

  • Сучасний ринок пропонує вертикальні конструкції різної текстури та відтінків, з яких ви можете вибрати те, що вам подобається.
  • Завдяки сучасним тканинам, які використовуються при виробництві, ці системи ідеально підходять для конференц-залів, де для презентацій необхідний проектор.
  • За рахунок простої в експлуатації системі пил видаляється з вертикальних жалюзі при мінімальній потужності пилососа. А якщо ламелі дуже брудні, рекомендується замочити їх у воді з дуже м’яким мильним розчином при температурі 25 C на 15 хвилин.
  • Придбавши цю конструкцію вибирайте її з урахуванням домінуючих кольорів в кімнаті і моделей меблів і не купуйте товар без попередньо зроблених мірок.

Від правильного вибору декору вікна залежить дизайн інтер’єру. При цьому не забувайте, що також і освітленість кімнат залежить від розміру, форми вікон і встановлених на них систем. Все повинно бути ретельно продумано, коли мова йде про оформлення віконних прорізів в будинку або офісі.

Жалюзі день-ніч

Ідеальним варіантом для затінення є ролети день-ніч. Ви можете замовити жалюзі від Nikoss в Дніпрі, враховуючи при цьому раніше зроблені виміри. Для ідеального вибору ви також повинні враховувати переважаючі кольори в кімнаті, текстури, присутні в інтер’єрі, і то, як ви уявляєте весь зовнішній вигляд приміщення.

Сучасні виробники пропонують вам жалюзі різних відтінків, з класичним дизайном або з імітацією дерева. Колірна палітра також включає в себе світлі і класичні кольори, що надає елегантність приміщенню, в якому вони встановлені.

Жалюзі “зебра” прості в установці і обслуговуванні, що є відмінною перевагою в той час, коли ви залучені в повсякденну суєту. Якщо у вас є нестандартні вікна незвичайної форми або розміру, то ви знайдете жалюзі, ідеально відповідні вашим вимогам. У сучасних тенденціях навіть ролети можуть бути стильними. Особливість цієї конструкції полягає в тому, що текстильний матеріал полотна має прозорі горизонтальні смуги, які чергуються з непрозорими вставками. При накладенні прозорих смуг в кімнату проникає світло, а коли їх перекривають непрозорі, проникнення світла припиняється. Завдяки цьому типу тканини з горизонтальними смугами ви можете управляти кількістю світла в кімнаті, не піднімаючи полотно.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry