Ободянський, як заєць скочив в конюшину і починає кричати, що в нас все погано, – голова ОДА про прикарпатця на російському ТБ

Автор: Турій Роман

23 Чер, 2015 13:17

Ободянський, як заєць скочив в конюшину і починає кричати, що в нас все погано, – голова ОДА про прикарпатця на російському ТБ
Голова Івано-Франківської ОДА прокоментував заяви свого екс-радника на російському телебаченні.
За словами Олега Гончарука, на сьогоднішній день у нього налічується близько 30 радників, з яких частина  була рекомендована громадськими активістами і працюють на громадських засадах. До останніх і належав Ярослав Ободянський.
”Відверто вам скажу я спілкувався з Ободянським лише один раз, в кінці січня в період формування команд шляхом громадських слухань. Якраз тоді я прийняв рішення про створення громадських рад при департаментах. І громадські активісти порекомендували мені долучити пана Ярослава організатором формування громадської ради при департаменті освіти”, – каже Гончарук.
А вже 15 червня до голови ОДА звернулися громадські активісти з скаргамм на Ободянського, мовляв він не виконує взяті на себе зобов’язання. Вже 12 червня з’явилась кримінальна справа про розшук. 19 червня Ободянського звільнили з посади.
”Я особисто з ним не контактував, але з ним працювали сої заступники, зокрема Пасічняк і на початках ця співпраця мала плідні результати. Щось незрозуміле почало відбуватися місяць назад”, – розповідає Гончарук.
Оцінювати патріотичність Ободянського Гончарук не береться:
“Не мені оцінювати чи був він патріотом. Але виходячи з того що зробила людина. От у нас сьогодні везуть додому тіло з АТО молодого хлопця, а в той же час інший молодий хлопець ходить і розказує, як у нас все погано. Люди, які мають суперечливі позиції повинні це висловлювати не за межами держави. Є громадська рада, є приймальня. Він повинен приходити і нас переконувати, а не як заєць в конюшину скакати і кричати, що в нас все погано”.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...