Як Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Бойко і Гриценко відреагували на екзит-поли (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

31 Бер, 2019 22:29

Як Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Бойко і Гриценко відреагували на екзит-поли (ВІДЕО)

Як інформувала “Галка” раніше, за результатами кількох екзит-полів у другий тур президенських виборів виходять Володимир Зеленський і Петро Порошенко. 

Юлія Тимошенко, Юрій Бойко та Анатолій Гриценко формують топ-п’ятірку рейтингу.

“Галка” зібрала реакції на соціологічні і не офіційні результати голосування від цих кандидатів.

Зокрема кандидат у президенти шоумен Володимир Зеленський подякував своїй дружині, своїй команді, та тим, хто проголосував “не по приколу”. Про це він сказав у своєму виборчому штабі.

“Все супер. Це тільки перший крок до великої перемоги. Екзит-полів багато – переможець один. Хочу подякувати всім українцям, які голосували сьогодні “не по приколу”, – додав також він.

Зеленський також заперечує будь-які переговори про підтримку у другому турі з Юлією Тимошенко.

“Мені, чесно кажучи, все одно з ким мені в другому турі бути. Слава богу не я це вирішую, а народ України”, – сказав він.

Кандидат у президенти і чинний глава держави Петро Порошенко відреагував на перші результати Національного екзит-полу і звернувся до молодих людей із словами, що почув їх та попросив тепер почути його. Про це він заявив у своєму штабі.

“Я готовий до глибокого та предметного діалогу з тими, кого не встиг переконати у пешому турі. Хотів би зараз звернутися до тих, кому менше 30 років. Ви бачите зміни в країні, але хочете, щоби зміни були глибшими і швидшими. Я повністю поділяю ваше бажання. Щоби зміни були якісніші, ми маємо об’єднатися для того, щоб цього досягти і не втрачати час. Я повністю розумію мотиви вашого невдоволення, я почув вас і прошу, почуйте і ви мене”, – заявив Порошенко.

За його словами, “все, що ми робили протягом 5 років, за великим рахунком, є для молоді, є для майбутнього України”. Водночас Порошенко стверджує, що “точка неповернення не пройдена”.

“От так можна все загубити, що зроблено протягом останніх 5 років. Для цього достатньо зробити помилку у другому турі”, – зазначив чинний президент.

“Через 3 години наступить 1 квітня. Посміємося і досить. З 2 квітня рішуче рухаємося вперед. Друзі, не до жартів, бо потім не насміємося”, – додав Порошенко.

Також він прокоментував результати екзит-полу і назвав шоумена Володимира Зеленського “маріонеткою Коломойського”, пише “Українська правда”.

 “Доля звела мене з маріонеткою Коломойського. Коломойському ми не дамо жодного шансу”, – заявив Порошенко.

“Екзит-поли – це така само продажна соціологія якою маніпулювали останні місяці. Не звертайте на них уваги”, – заявила лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко.

“Ми розраховуємо на те, що після підбиття реальних підсумків виборів, зібрання оригінальних протоколів, ми будемо боротися з Володимиром Зеленським у другому турі. І тому ніяких переговорів до завершення підрахунку голосів ми не ведемо”, – наголосила Тимошенко, хоча раніше була інформація про їхні переговори щодо об’єднання зусиль у другому турі .

Щодо оскарження результату вона сказала: “Доки ми не зберемо останній протокол, ми нічого оскаржувати не будемо. Якщо дані оригіналів протоколів із дільничних і окружних комісій будуть розходитися з даними ЦВК – а ЦВК у нас, на жаль, абсолютна кишенькова у чинного президента, – тільки тоді ми будемо оскаржувати результати”.

Лідер «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко заявив, що розраховує потрапити до другого туру виборів. Так Бойко прокоментував оприлюднення попередніх даних Національного екзит-полу, згідно з якими він посідає четверте місце на виборах 31 березня.

«Я впевнений, що у нас боротьба не завершена і ми будемо захищати результати підрахунку голосів, тому що у мене є шанс потрапити у другий тур. І на це будуть направлені всі зусилля. Боротися будемо за нашого виборця до повної перемоги», – сказав Бойко.

На питання, яким чином він розраховує потрапити до другого туру, Бойко відповів: «законним».

«У нас завжди є заниження на екзит-полах, тому що люди просто бояться говорити. Я впевнений, що при підрахунку голосів ми будемо мати додаткові резерви. Ми не знаємо скільки це буде, але вже зрозуміло, що приблизно 20% людей, яких опитували, відмовлялися відповідати, за кого вони проголосували і ми вважаємо, що там якраз наші голоси», – сказав Бойко, пише Радіо Свобода.

Очільник “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко заявив, що за жодних умов не підтримає у другому турі президентських виборів чинного главу держави Петра Порошенка.

Про це Гриценко сказав після оголошення попередніх результатів Національного екзит-полу.

“Я не хочу ще 5 років обману і мародерства і тому, за жодних умов, я не підтримаю і не проголосую за Порошенка Петра Олексійовича. Я його добре знаю. Я не можу так само закликати голосувати чи не голосувати за Володимира Зеленського . Я його просто не знаю, як не знає його ще країна”,  – додав він.

За його словами, тепер “Громадянська позиція” сконцентрується на парламентських виборах для формування нового уряду.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry