“Якась дурновата контора”: мешканці не розуміють, за що мають платити “Балтії-Сервіс”

Автор: Турій Роман

22 Sep, 2017 14:10

Поділитись публікацією
“Якась дурновата контора”: мешканці не розуміють, за що мають платити “Балтії-Сервіс”

У Фейсбук-спільноті “Комуналка ІФ” – хвиля обурення іванофранківців, котрі примусово стали клієнтами  управителя житлового фонду “Балтія-Сервіс”.

Читайте також: Від укриття до покрівлі даху: торік у Франківську за співфінансування з мешканцями провели 26 ремонтів у будинках

Нагадаємо, ще взимку цього року конкурсна комісія міськвиконкому визначила цю компанію управителем більш як 200 будинків малоповерхової забудови Івано-Франківська. Йдеться про мешканців, котрі у визначений час не надали мерії жодного рішення про спосіб утримання свого будинку, тож влада самостійно обрала для них управителя.

Невже це Путіна бізнес?!Балтія-сервіс! поясніть мені чому я маю платити 75 грн в місяць, якщо за підлеглою територією напів особняка НІХТО не доглядає!?Чому?Що це за банда??!!”, – звернулася до керівників комуналки мешканка Ольга Чичановська з вулиці Донцова.

Тему підтримали інші мешканці.

Машка Савченко В нас взагалі закрита територія. Ні разу ніхто не приходив:ні з перевіркою, ні з ремонтом, ні просто “пагаваріть”.

Ilona Zhernokleyeva Нам третій місяць приходять від них рахунки… По 110 грн в місяць.. Жодного разу не прибирали і не появлялись… Трубку не беруть, офіс вічно закритий… Якась дурновата контора!

Andrij Svintsitskii Цікаво хто ухвалив перехід будинків біля Ратуші по вул. Галицька , будинку 170 років на баланс цих балтія сервіс. Походу ніхто з них навіть не знають де цей будинок але рахунки за прибирання 200грн./міс. вже тут як тут.

Вероніка Шиманська наші будинки теж взяла ця фірма. Третій місяць ніхто нічого не робить. сусіди пішли в офіс. Вимагали підписати договір аби чітко знати обов”язки сторін і за що платять. їм відповіли що Балтія сервіс підписала договір з міською радою і цього достатньо. З мешканцями нічого підписувати не будуть. То може хай міська рада їм і платить. Юридичних відносин мешканців з цією фірмою немає, То які підстави платити?

Юрий Халабура Оооооох, як я вас розумію. Мені приходить по 350грн, це при тому що раніше я платив місту 108 грн. Дім закритий, двір закритий, самі ремонтуємо і прибираємо. Но рахунки приходять справно, що Балтія прибирає, ремонтує. Більше того зі мною ніхто не підписав угоди, ніхто не повідомив, хто це такі. Це мля, що таке !? Непогана кормушка.! Навіть дуже непогану хтось собі придумав кормушку. Ви що тримаєте нас за ідіотів ?! Back to USSR ? Ніііііі, платити за ніщо НЕБУДУ !

Юлія Дзева І у нас обслуговує Балтія Сервіс трубку на дзвінки не піднімають, контора закрита навіть не можливо взнати за що платити.Просто приходять рахунки і вже навіть із заблргованістю. Договір з нами не укладали.

Прояснив ситуацію головний комунальник міста Михайло Смушак.

“Мешканці кожного будинку згідно чинного законодавства мають визначити самостійно собі управителя, або створити ОСББ. Або створити ОСББ і найняти управителя. Або взяти будинок в самоуправління. Оскільки, у Вашому будинку, очевидно, жодного рішення мешканці не прийняли, то управителя (знову ж таки, згідно чинного законодавства), визначено на конкурсі. При цьому, ви завжди можете створити в своєму будинку ОСББ, визначити іншого управителя, взяти будинок в самоуправління. Як це зробити, методично можуть допомогти в нашому Департаменті, за адресою, вул. Незалежності, 7”.

За даними державного реєстру, засновниками компанії “Балтія-Сервіс” є львівське підприємство “Авра-Інтер” зі внеском 375 тис. грн. та ЗАТ “Цівінті” (м. Вільнюс, Литва) з  внеском 1125 тис. грн.