Які можна підібрати прикраси, коли ціни на золоті сережки дозволяють? «Онікс» дає декілька ідей

Автор: Єва Жасминова

12 Nov, 2021 17:00

Поділитись публікацією
Які можна підібрати прикраси, коли ціни на золоті сережки дозволяють? «Онікс» дає декілька ідей

Образ вважається завершеним в тому випадку, коли до нього вдало підібрані прикраси. Зокрема це стосується сережок. Вони ідеально підходять для роботи та світського заходу. Головне мати в шкатулці відповідні аксесуари.

Сучасний асортимент настільки величезний, що дозволяє значно розширити свою колекцію. До того ж вигідні ціни на золоті сережки цьому сприяють. Залишилось лише розібратись, якими прикрасами можна розширити асортимент і в цьому допоможе «Онікс».

На які сережки звернути увагу?

Пусети

Це вічна класика, якій точно знайдеться місце в шкатулці. Вони підходять для будь-яких випадків. Просто потрібно підібрати свою пару. Невеликі за розмірами прекрасно підійдуть для офісу. Такі сережки можуть бути інкрустовані камінцями, але невеликими за розмірами.  Для повсякденного життя можете дозволити пусети більшого розміру. На вечір можете обрати вироби з великими камінцями.

Протяжки

Такі аксесуари виглядають легко та невимушено. Це завдяки тому, що застібку тут геть не видно. Найчастіше купують сережки у вигляді ланцюжків. Їх можна без проблем поєднувати з різними образами.

Також зустрічаються прикраси, де в дизайні присутні камінці, різноманітні фігурки, підвіски. Кожен з цих варіантів виглядає прекрасно.

Конго

Їх ще називають сережки-кільця. В асортименті знайдете аксесуари різного діаметру та оформлення. Класикою вважають досить великі та тонкі сережки без зайвого декору. Хоча ніхто не забороняє поглянути на вироби невеликого діаметра, які інкрустовані розсипом камінців.

Кафи

Такі сережки кріпляться не тільки на мочку вуха, а й на всю його довжину. Ще одна особливість деяких прикрас в тому, що для їх носіння знадобиться відразу декілька проколів. Хоча є й такі, які можна носити без проколів.

Що стосується оформлення прикрас, воно буває різним. Без проблем на кожен день знайдете сережки у вигляді гілочок, зірок, квітів чи геометричних фігур. Для вечірок можете підібрати екстравагантніші варіанти.

Підвіски

У таких сережках підвіска кріпиться до основи прикраси. Будь-який порух голови і ці елементи коливаються. Довжина аксесуарів може бути різною. Це залежить від приводу, для якого вибираєте.

Варто розуміти, що на цьому список сережок не закінчується. Його можна продовжити й іншими елементами. Щоб підібрати найкращі варіанти, варто запам’ятати декілька моментів:

  • як часто збираєтесь носити прикраси;
  • враховуйте особливості зовнішності (в першу чергу це стосується форми обличчя);
  • стиль одягу.

З урахуванням усіх моментів вдасться створити неповторний образ, який буде доповнений красивими сережками, а «Онікс» в цьому допоможе.