Які відомі люди Прикарпаття підтримали кандидата від «Слуги народу» Едуарда Прощука

Автор: Зелінська Таня

06 Лип, 2019 11:11

Які відомі люди Прикарпаття підтримали кандидата від «Слуги народу» Едуарда Прощука

Відомий нейрохірург Денис Притуляк, професор Ярослав Яців, заслужений тренер Ігор Барна підтримали на виборах у парламент Едуарда Прощука. Він є кандидатом від партії «Слуга народу» у 85-у виборчому окрузі. Це Калуський, Рогатинський райони та частина Галицького.

Читайте також: "Російський сценарій у стінах Верховної Ради не пройде", - заява народних депутатів Прикарпаття від "Слуги народу"

“Пишаюся, що такі знані земляки висловлюють мені підтримку на цих виборах. Для мене це почесно. Неодноразово міг переконатися у фаховості, вміннях та цінностях цих особистостей. З такою командою мені дуже пощастило, – говорить Едуард Прощук. – Також мене підтримує мій тренер та наставник Ігор Барна. Саме на таких китах, як Ігор Адамович, і тримається український спорт».

Довіреною особою Едуарда Прощука на виборах став професор Ярослав Яців – декан факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. У цьому виші очолює кафедру спортивно-педагогічних дисциплін. Він автор понад чотирьох десятків наукових праць. Серед його наукових інтересів – національно-патріотичне виховання молоді.

До команди також приєднався Денис Притуляк – відомий лікар на Івано-Франківщині. Він завідує нейрохірургічним відділенням Калуської центральної районної лікарні.  Впродовж року там лікують близько двох тисяч пацієнтів та виконують майже 1200 операцій. Також він є засновником благодійного фонду “Здоров’я Прикарпаття”.

Також Едуарда Прощука підтримав його наставник, легендарний Ігор Барна – заслужений тренер України з вільної боротьби.

«Порядні, розумні люди потрібні політиці навіть більше, ніж в будь-якій іншій роботі. Наші громадяни мають зрозуміти, що такі якості, як моральність та справедливість будуть у нього завжди. Він такий в усьому», – зазначив Ігор Барна.

Довідка про кандидата:

Едуард Прощук – 37 років, народився в місті Калуш. Підприємець у другому поколінні, його сім’я понад 20 років випікає хліб для рідного краю. Разом із дружиною виховує двох синів. Освіта вища – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю – фінанси, та Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ) – курс міні-МВА. З 2018 року – аспірант у ПНУ імені В. Стефаника за спеціальністю – публічне адміністрування. Меценат, успішний управлінець. Майстер спорту. Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України. Активно підтримує юних спортсменів. За останні роки створив декілька Дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортклубів з вільної боротьби. Їхні вихованці здобувають першість на змаганнях всеукраїнського та світового рівнів. Йде працювати у Верховну Раду, аби нарешті вирішити регіональні проблеми (екологія, дороги) та розвивати місцеву медицину, освіту, спорт.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry