Якісні матеріали та ідеально рівна поверхня. Франківські будівельники використовують новітні методи ремонту житла

Автор: Застава Максим

27 Чер, 2019 15:39

Якісні матеріали та ідеально рівна поверхня. Франківські будівельники використовують новітні методи ремонту житла

Франківські будівельники використовують новітні методи ремонту житла. Зокрема, цією справою вже 7 років займається фірма “Стяжка ІФ”.

Вона – одна з небагатьох, хто робить напівсухе машинне стягування. Для цього беруть лише чисті матеріали. От, як до прикладу, кварцовий пісок чи митий відсів. А ще —  фіброволокно, пластифікатор та цемент вищого ґатунку. У підсумку бетон не просідає, не тріскається та виходить рівним. Будівельники пояснюють: такий спосіб популярний в Європі. Адже мокра стяжка має чимало недоліків.

Ходити по поверхні з напівсухої стяжки можна вже на другий день. А на п’ятий — продовжувати ремонтні роботи. Щоправда, повне застигання бетону відбудеться за 3 тижні. На поверхню можна з легкістю вкладати плитку — бетон не потребує додаткового вирівнювання. Така стяжка є найкращим варіантом і для теплої підлоги. Щоправда за певних умов.

До речі, ще одна перевага методу напівсухої стяжки – це швидкість. Будівельники можуть залити до 250 квадратних метрів бетону за один день. Нині фірма “Стяжка ІФ” працює в місті та по області з кінцевими клієнтами. А з 2012-го року — з будівельною компанією ВАМБУД.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...