Якість і кількість броні для «Прикарпатців» знаходиться під постійним контролем обласного військового комісара

Автор: Турій Роман

26 Чер, 2014 21:49

Поділитись публікацією
Якість і кількість броні для «Прикарпатців» знаходиться під постійним контролем обласного військового комісара

На закупівлю засобів захисту для військовослужбовців батальйону територіальної оборони Івано-Франківські жителі та підприємці зібрали понад 360 тисяч гривень. Ці кошти були перераховані безпосередньо фірмі – виробнику «Темп-300». Це одне з небагатьох підприємств, що виробляє в Україні сертифіковані бронежилети.

Читайте також: Відома франківська вчителька розповіла, як підготувати першачка до школи

–        На превеликий жаль. Бронежилети в комплектації за 5 тисяч 140 гривень зараз купити неможливо, – зазначив Івано-Франківський обласний військовий комісар Ігор Павлюк. – Адже немає пахової частини захисту на самому підприємстві. Однак сподіваємось він буде наступного тижня так запевнила нас дирекція підприємства.

За словами полковника Ігоря Павлюка забезпечення батальйону територіальної оборони засобами захисту знаходиться під особливим контролем військових.  Так, на підприємстві-виробникові постійно знаходяться офіцери Івано-Франківського обласного військового комісаріату. І попри всі труднощі батальйон буде забезпечено бронежилетами. Зараз їх в підрозділі налічується до 170.  За словами офіцера список всіх тих, хто віддав кошти на армію буде оприлюднена в засобах масової інформації, адже громада має знати про своїх благодійників.

Крім цього полковник Ігор Павлюк застеріг людей від купівлі підробок. Адже навіть в такий важкий для всієї України час шахраї не гребують нічим. Зокрема в батальйоні виявлено дев’ять бронежилетів, що закупили прості люди, які зовні мають все необхідне маркування, але броньовані пластини не відповідають якості, та пробиваються кулями на вильот.

–        Ми  розуміємо бажання людей допомогти,- наголосив підполковник Ігор Павлюк.- Але, щоб забезпечити солдат якісною бронею потрібно звертатись лише до сертифікованих в Україні виробників. Або провести апробацію виробів що вони купують «з рук».

Підполковник Тарас Грень.

Західний регіональний медіа-центр

Міністерства оборони України.

Теги: